شناسه : 5738517
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم:


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم گفت:مثلث شوم ور شکستگان سیاسی ،سلطنت طلب ها، و منافقین فتنه 88 را کلید زدند.

 به گزارش طنین خاتم سرهنگ محمد رضا عطایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر گفت: حماسه ماندگار، تاریخی و بی نظیر ملت بصیر ایران در 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و از بزرگترین افتخارات نظام اسلامی و ولایی ما است.

سرهنگ عطایی اظهار داشت:حضور یکپارچه اقشار مختلف مردم در پیوند عاشورایی با آرمان های امام راحل و مولا و مقتدای خودشان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای آنچنان درسی به استکبار و ایادی داخلی و خارجی اش داد که ابهت و هیمنه دروغین آنان را شکست.

وی گفت:بدنبال حرکت های مرموزانه استکبار در کشورهایی نظیر گرجستان ، قرقیزستان، اوکراین و ... با عنوان کودتای مخملی یا انقلاب های رنگین در صدر شبیه سازی آن در کشور اسلامی ما بود که راه اندازی فتنه 88 در راستای تحقق همین هدف بود اما ملتی که تفکر عاشورایی دارد را نمی توان فریب داد و از مسیر و اهداف انقلاب خارج کرد، زیرا بصیر و شجاع و آگاه است بحث تقلب در انتخابات و صیانت از آرا مردم بهانه فتنه گران در خوش خدمتی به آمریکا برای جمع کردن سفره انقلاب اسلامی بود.

فرمانده ناحیه خاتم افزود: آمریکائیها تغییرات در انقلاب های مخملین را برای خود یک پیروزی تلقی می کنند در حالیکه در ایران موضوع تغییر یک دولت نبود آنچه که آمریکا و سران فتنه و آشوب به دنبال آن بودند حکایت تغییر سرنوشت یک انقلاب بود انقلابی که ملت بزرگ آن برای پدید آوردن ، حفظ و تداوم آن از همه چیز خود گذشته بود.

وی علت رخداد فتنه 88 را پیوند شوم سلطنت طلب ها منافقین و شکست خوردگان سیاسی به دستور آمریکا، بیان کرد.

سرهنگ عطایی گفت:ملت ایران در 9 دی در واکنشی کوبنده و سنگین با اراده مصمم و استوار وبا شور، شعور، بصیرت و آگاهی مثال زدنی خود وارد صحنه شدند و طومار استکبار و جمیع اذناب و مزدوران بی نقابشان را در هم پیچیدند.

وی افزود:رمز خلق حماسه ملت ایران در 9 دی 88 بصیرت و آگاهی و عمل به هنگام مردم به فرمان امام زمان و بر حق خودشان بود.

سرهنگ عطایی خاطر نشان کرد :امروز ما در آستانه آزمونی بزرگتر از سال 88 قرار داریم یعنی حضور حماسی و آگاهانه ملت در انتخابات مرحله یازدهم ریاست جمهوری ودر روز 24 خرداد 1392 حضور یکپارچه آحاد مردم با بصیرت در خلق حماسه ای دیگر در انتخابات آینده می تواند طومار ننگین آمریکا و بد خواهان نظام اسلامی و ولایی ما را برای همیشه تاریخ در هم پیچید و این امر محقق نخواهد شد مگر به پیروی بی چون و چرا از رهبر فرزانه انقلاب سید علی عزیز .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.