شناسه : 14632177
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم؛

مانور امداد جاده ای در خاتم برگزار شد + تصاویر


رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم گفت: به منظورهماهنگی بیشتر و ارزیابی میزان آمادگی دستگاه های امدادی این شهرستان مانور امداد و نجات جاده ای در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش طنین خاتم، مجتبی عشایری پناه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم با بیان اینکه برگزاری مانورهای امداد و نجات، افزایش توان عملیاتی تیم امدادی را در پی خواهد داشت گفت: امدادگران هلال‌احمر همیشه در تمام صحنه‌ها حضور دارند و با حضور به ‌موقع و امدادرسانی گسترده و سریع نقش مهمی در کاهش آسیب‌های ناشی از حوادث و بلایای طبیعی ایفا می‌کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم افزود: دستگاه های اجرایی اعم از فوریت های پزشکی، شهرداری و آتش نشانی و هلال احمر در این مانور حضور فعالی داشتند.

وی با تشریح سناریوی برگزاری مانور امداد و نجات گفت: پس از برخورد فرضی 1 دستگاه خودرو سواری با یک دستگاه موتور سیکلت، عملیات تثبیت، رهاسازی مصدومین، اطفا حریق، اقدامات پیش بیمارستانی و انتقال سه مصدوم فرضی از مهمترین کارهایی بود که در این مانور اجرا شد.

عشایری پناه ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت نجاتگران در این مانور، افزود: همه ساله با برگزاری مانورهای مختلف ، توانمندی تیم‌های امداد و نجات هلال احمر شهرستان در مهارت‌ امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی سنجیده می‌شود.

 

 

منبع: روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.