شناسه : 11246127
در مسابقات کشتی چند جانبه ؛

قهرمانی استان یزد با درخشش کشتی گیران خاتم


مسابقات کشتی چندجانبه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در سالن شهید صدوقی یزد برگزار و برترین ها معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، مسابقات چند جانبه کشتی در حالی روز جمعه اول اسفندماه در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد که معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، محمود شاکری شمسی فرماندار یزد ، محمد شیبانی سرپرست هیات کشتی استان یزد و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی حضور داشتند.

در این رقابت ها 70 کشتی گیر در رده سنی نوجوانان وجوانان به روی تشک رفتند که در پایان تیم یزد با کسب 87 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد. تیم مازندران و فارس هم به ترتیب در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش نوجوانان و در وزن منفی 42 کیلوگرم علیرضا قره چاهی از شهرستان خاتم یزد  توانست در کشتی اول و دوم رقیبان کرمانی خود  را در ثانیه های اول ضربه فنی کند و در کشتی سوم مقابل مازندارن قرار گرفت ، که با نتیجه 6بر 4 توانست حربف مازندرانی خود را شکست وبر سکوی قهرمانی این وزن قرار گیرد .

در وزن 46 کیلوگرم مهدی تاج آبادی کشتی گیر دیگر شهرستان در سکوی دوم قرار گرفت  و همچنین در وزن منفی 50 کیلوگرم محمدرضا بیاتی دلاور دیگر شهرستان مقام دوم  این وزن را کسب نمودند.

 


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.