شناسه : 12964813

قلعه‌نویی پس از باخت به پرسپولیس چه گفت؟


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آن قدر بر روی داور دربی ۸۰ فشار آوردند که پنالتی ما را نگرفت.

به گزارش طنین خاتم، امیر قلعه‌نویی پس از شکست یک بر صفر تیمش در مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوب بود و جا دارد به برانکو تبریک بگویم و برای او و تیمش در جام باشگاه‌های آسیا آرزوی موفقیت داشته باشم. به حق‌وردی خسته نباشید می‌گویم اما آن قدر روی او فشار آوردند که پنالتی ما را نگرفت و در صحنه تک به تک نیز کمک‌داور اشتباه کرد.

وی ادامه داد: از همان جایی که می‌دانستیم، ضربه خوردیم و تماشاگران حق دارند که ناراحت باشند. به هر حال استقلال به عقیده من خوب بازی کرد اما این پرسپولیسی‌ها بودند که 3 امتیاز را گرفتند.

قلعه‌نویی در مورد درگیری بعد از بازی نیز عنوان کرد: وقتی بازی تمام می‌شود دیگر نباید شاهد این مسائل باشیم. آن تیمی که برده باید لذت بردش را ببرد و تیمی که باخته باید به دنبال تقویت نقاط ضعف باشد. وظیفه من بود که وارد زمین شوم و نگذارم درگیری ایجاد شود. به هر حال امیدوارم دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

سرمربی تیم استقلال در مورد تغییرات احتمالی در کادر فنی این تیم، گفت: اجازه بدهید 24 ساعت تا یک هفته از این بازی بگذرد تا بتوانیم در این مورد بهتر حرف بزنیم. فصل طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشته‌ایم و واقعا نیاز داریم کمی آرامش را تجربه کنیم.

وی در مورد اینکه آیا بازیکنان استقلال نباید به خاطر این شکست‌ها جریمه شوند، تصریح کرد: به هر حال تیمی که نتیجه نمی‌گیرد همانطور که در هنگام برد پاداش می‌گیرد باید جریمه شود و تنبیه کرد. اولین نفر هم در این میان خود من خواهم بود. بگذریم که پاداشی در کار نبوده است.

 

 

 

منبع: مشرق

 

انتهای پیام//
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.