شناسه : 10352096
سوداگران در دام قانون؛

قاچاقچيان در انتقال بيش از نيم تن موادمخدر در يزد ناکام ماندند/كشف ترياك در صندلي پرايد در خاتم!


فرمانده انتظامي استان يزد از كشف 584 كيلوگرم ترياك و حشيش در عمليات روز گذشته ماموران پليس اين استان خبر داد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ ايرج كاكاوند گفت: عوامل دسته رزمي شهيد شاهدي با همكاري پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان مهريز با خبر شدند قاچاقچيان و سوداگران مرگ قصد انتقال يك محموله سنگين موادافيوني از شهرهاي جنوبي  كشور به پايتخت را دارند كه برخورد با اين باند و دستگيري اعضاي آن در دستور كار قرار گرفت.

وي ضمن اشاره به انجام كار اطلاعاتي و رصد فعاليت قاچاقچيان تصريح كرد: روز گذشته سوداگران مرگ با دو خودرو سواري هنگام ورود به راههاي مواصلاتي استان يزد با عمليات ضربتي و غافلگيرانه پليس يزد متوقف شدند.

كاكاوند تصريح كرد: در بازرسي انجام شده از خودرو سوداگران مرگ 343 كيلو ترياك و 241 كيلو گرم حشيش كشف شد.

رئيس پليس استان يزد ضمن تاكيد بر دستگيري سه تن از سوداگران مرگ و توقيف دو خودرو قاچاقچيان يادآور شد: برخورد با باندهاي تهيه و توزيع موادمخدر از اولويت هاي اصلي پليس استان يزد است و ماموران پليس اين استان در اين راستا با تمام توان و جديت كامل برخورد با سوداگران مرگ را در دستور كار قرار داده اند. 

همچنین فرمانده انتظامي شهرستان خاتم نیز اغلام کرد كرد: عوامل ايستگاه بازرسي هرات در بازرسي از يك دستگاه خودرو  سواري پرايد 5 كيلو 400 گرم ترياك را كه به طرز ماهرانه اي داخل صندلي جاسازي شده بود كشف كردند.

سرهنگ عليرضا صالحی ادامه داد: اين خودرو از زاهدان عازم زنجان بود كه با تيزهوشي و هوشياري پليس اين شهرستان متوقف شد.

وي در پايان اين نكته را يادآور شد كه: در اين راستا دو تن از سوداگران مرگ دستگير شدند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.