شناسه : 10556654
مدیر وزارت ورزش:

فساد در فوتبال کجا اختلاس 3 هزار میلیاردی کجا؟!


مدیر کل وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر کل 500 میلیارد تومان پول در گردش فوتبال با فساد همراه باشد به پای اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی نمی رسد.

به گزارش  طنین خاتم به نقل ازراه دانا ،روز گذشته کافه فوتبال مراسمی برای تقدیر از ملی پوشان جام ملت های 1996 برگزار کرد. این مراسم یک میهمان ویژه داشت و آن کسی نبود جز مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی وزات ورزش، ناظمی در ابتدای مراسم فیلمی را که آسوشیتد پرس بعد از پیروزی 6 بر 2 ایران مقابل کره جنوبی در جام ملت ها منتشر کرده بود را به نمایش گذاشت و گفت که این اولین مرتبه است که این فیلم در ایران پخش می شود.


ناظمی در بخشی دیگر از صحبت هایش با انتقاد از کسانی که از فساد در فوتبال حرف می زنند گفت: کل گردش مالی لیگ برتر و فوتبال ایران 500 میلیارد تومان است. اگر بر فرض تمام این پول هم با فساد همراه باشد به اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی نمی رسد!!


مدیر کل وزارت ورزش در حالی چنین سخنانی را بر زبان می آورد که بارها برخی از رسانه ها از قول وزیر ورزش از فساد گسترده در فوتبال مصاحبه هایی را منتشر کرده بودند. به هر حال شاید حرف های مازیار ناظمی درست باشد اما ظاهرا موضع او با مواضع وزیر ورزش ظاهرا یکسان  نیست.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.