شناسه : 35871610
قیمت آجیل و خشکبار شب یلدا اعلام شد


رییس اتحادیه خواربار، آجیل و خشکبار یزد با اشاره به تعیین نرخ آجیل و خشکبار شب یلدا گفت: 10 فروشگاه منتخب در یزد از 25 آذرماه به مدت شش روز اقدام به فروش ویژه اقلام شب یلدا می‌کنند.

به گزارش طنین خاتم، سیدحسین عقیلی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به تعیین نرخ آجیل و خشکبار شب یلدا گفت: 10 فروشگاه منتخب در یزد از 25 آذرماه به مدت شش روز اقدام به فروش ویژه اقلام شب یلدا می‌کنند و اقلام خود را با 10 درصد نسبت به فاکتور خرید و پنج درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌کنند.

وی در خصوص اسامی فروشگاه‌های با فروش فوق العاده آجیل ادامه داد: خشکبار «اهورا» در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای، خشكبار «شب چله» واقع در بلوار شهيد صدوقي روبروی فرهنگسرای شهرداری نرسیده به میدان دانش‌آموز،  خشکبار «ابوالفضل» واقع در بلوار شهید پاکنژاد نبش کوچه هزار درخت، آجیل «ده‌بالا» در بلوار 22 بهمن کوچه مسجد اعظم روبروی مرکز سلامت، خشکبار «رنگین کمان» واقع در بلوار دهه فجر جنب پل هوایی از جمله این فروشگاه‌ها هستند.

رییس اتحادیه خواربار، آجیل و خشکبار یزد فروشگاه آجیل «نداف»  نرسیده به فلکه سوم آزادشهر کوچه رز، خشکبار «میرجلیلی» خیابان انقلاب روبروی کوچه کسنویه، آجیل و خشکبار «خوش‌اندام» واقع در 52 متری امامشهر جنب فنی و حرفه‌ای خواهران، خشکبار «راضی» واقع در خیابان مسجد جامع روبروی رستوران بام، و خشکبار «بلوط» فلکه اول آزادشهر خیابان امام حسن مجتبی(ع) را از ديگر فروشگاه‌های منتخب برای عرضه آجیل شب یلدا در یزد اعلام کرد.

عقیلی با اشاره به نظارت بر بازار شب یلدا توسط بازرسان اصناف و اتحادیه عنوان کرد: همشهریان می‌توانند هر نوع تخلف از جمله از جمله گرانی، احتکار و کم‌فروشی در این صنف را از طريق شماره‌ تلفن‌های 124، 135، 36229884 و 09133575694 گزارش کنند.

رئیس اتحادیه خواربار، آجیل و خشکباز یزد، قیمت هر کیلوگرم از اقلام آجیل و خشکبار شب یلدا را به شرح جدول زیر اعلام کرد:

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.