شناسه : 11051883
طی پیامی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم از حضور پر شور مردم خاتم در راهپیمایی 22 بهمن ماه قدر دانی کرد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان خاتم در راهپیمایی 22 بهمن ماه قدر دانی کرد .

به گزارش طنین خاتم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با صدور پیامی از حضور پرشور  و حماسی مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان خاتم در راهپبمایی 22 بهمن ماه تقدیر و تشکر کرد

در این پیام امده است :

مردم ولایت مدار ، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان خاتم

 یکبار دیگر حضور حماسی ، پرشور و دشمن شکن شما مردم شهید پرور شهرستان خاتم در طلیعه فجر پیروزی حق بر باطل و در سالروز یوم الله 22 بهمن ماه برگ زرینی دیگر بر افتخارات مردمان این شهرستان افزود .

حضور پرشور شما مردم بار دیگر خالق شکوه و حماسه ای دیگر از جنس حضور بود ، حماسه ای که نشان از وحدت ، همبستگی و بصیرت مردمی است که موجب حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب شده است .

شما مردم همیشه در صحنه شهرستان خاتم همچون سال های گذشته با حضور پر شور خود در این گردهمایی بزرگ با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدا بیعتی دوباره کردید و تصویر بی نظیری از شکوه و اقتدار را ترسیم نمودید .

بر خود لازم می دانم از حضور دشمن شکن احاد مردم شریف شهرستان خاتم ، خانواده های معزز شهدا ، ایثارگران و جانبازان در راهپیمایی 22 بهمن ماه که موجب تداوم اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی و ترس و وحشت دشمنان این مرز و بوم شده است تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند منان سلامت مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و بهروزی و پیروزی شما مردم اگاه و بصیر شهرستان خاتم را مسئلت دارم .


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.