شناسه : 13206806
در نشست معاونین گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان مطرح شد ؛

فرماندار خاتم: در سال خوش آمدگویی به استان مسئولین باید نگاه ویژه ای به شهرستان خاتم داشته باشند/ نصیری : قلعه ملکی هرات یکی از بی نظیرترین قلعه های تاریخی کشور


فرماندار خاتم گفت : در سال 95 که سال خوش آمدگویی به استان است که مسئولین باید نگاه ویژه ای به شهرستان خاتم داشته باشند.

به گزارش طنین خاتم؛ محمد زاده رحمانی در نشستی با حضور معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد، معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان یزد و جمعی از روسای ادارات شهرستان اظهار داشت : قلعه ملکی هرات قلعه ای است که شاکله آن باقی مانده است و بزودی به یک مجتمع تفریحی –گردشگری تبدیل خواهد شد.
فرماندار خاتم گفت : در سال 95 که سال خوش آمدگویی به استان است که مسئولین باید نگاه ویژه ای به شهرستان خاتم داشته باشند. 
در ادامه این نشست معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان یزد گفت: شهرستان خاتم یک منطقه نمونه گردشگری است که سالجاری نیز با سرمایه گذاری در این بخش قصد داریم تا حوزه گردشگری خاتم را ارتقا دهیم.
محمدرضا نصیری اظهار داشت : اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد با رویکرد زیرسازی به ارائه تسهیلاتی به میراث فرهنگی از طریق بانکهای تعیین شده پرداخت می کند.
وی خاطر نشان کرد : قلعه ملکی هرات یکی از بی نظیرترین قلعه های تاریخی می باشد و امید داریم که در سال 95 که سال خوش آمدگویی به استان یزد می باشد با همتي كه در فرماندار و ساير مسئولين است، شهرستان خاتم نیز نقش شايسته خود را در اين زمينه ايفا كند.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.