شناسه : 10677546
در دیدار با مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد

فرماندار خاتم خواستار تسریع در پروژه مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل (ع) و جابجایی بقعه سید عباس شد


فرماندار خاتم در دیدار با مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد خواستار تسریع در توسعه و تکمیل پروژه مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل (ع) و جابجایی بقعه سید عباس و تبدیل آن به یک قطب فرهنگی – مذهبی شد .

به گزارش طنین خاتم،   زاده رحمانی فرماندار خاتم  با حجت الاسلام عادل مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ، به منظور بررسی وضعیت موقوفات شهرستان خاتم و ساماندهی آنها دیدار و گفتگو کرد .

زاده رحمانی در این دیدار به بیان وضعیت کلی مقوله وقف و وقفیات شهرستان پرداخت و خواستار تسریع در توسعه و تکمیل پروژه مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل (ع) ، جابجایی و ساماندهی بقعه سید عباس و تبدیل آن به یک قطب فرهنگی – مذهبی ، اداره موقوفات نواحی غربی شهرستان  توسط استان و تحویل گرفتن این موقوفات از اداره کل فارس و همچنین افزایش کمک به مساجد و حسینیه های شهرستان در دوبخش مرکزی و مروست شد .

در ادامه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن تشکر از نگاه مثبت و حمایت مسئولین شهرستان خاتم از برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه ، به بیان گزارش عملکرد این اداره کل در شهرستان پرداخت و در  خصوص جا به جایی مقبره سید عباس نیز قول مساعد داد که به محض اعلام مختصات حداقل زمین اهدایی از سوی فرمانداری نسبت به تهیه طرح و جابه جایی مقبره اقدام شود .

حجت الاسلام عادل در پایان  ضمن تاکید بر ساماندهی موقوفات شهرستان خاتم گفت: عملیات عمرانی استراحتگاه رانندگان مسجد ابوالفضل (ع) به زودی شروع می شود .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.