شناسه : 34790376
رئیس اداره ورزش و جوانان خاتم:


رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاتم برنامه ریزی های انجام گرفته جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان در طول ایام تابستان را تشریح کرد.

طالبی رئیس اداره ورزش و جوانان خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم با اشاره به اهمیت برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ایام تابستان اظهار داشت: در ایام تابستان برنامه‌های متعددی در زمینه برگزاری کلاس های ورزشی برای بانوان و آقایان در شهرستان پیش‌بینی شده که امیدواریم با استقبال جوانان روبه رو شود.

طالبی گفت: بیش از دوازده رشته ورزشی در ایام تابستان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و هیئت ورزشی شهرستان برگزار خواهد شد که از جمله آنها می‌توان به فوتسال، تنیس روی میز، کشتی، تکواندو، کاراته، شنا، ژیمناستیک، والیبال، پرورش اندام، هندبال و کونگ‌فو، فوتبال، ووشو، دوومیدانی، ایروبیک، بدمینتون و... اشاره کرد.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها یکی از بازوان توانمند در امر غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان هستند، بیان کرد: از آنجایی که دانش‌آموزان در فصل تابستان بیشتر زمان خود را در بین خانواده سپری مي ‌کنند، خانواده‌ها مي ‌توانند در زمينه غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان نقش مؤثری ایفا کنند. 

رئیس اداره ورزش و جوانان خاتم در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند با مراجعه به این اداره نسبت به رشته مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.