شناسه : 10111409
یادداشت؛

عوامل موفقیت ما از زبان شیطان بزرگ


حجت الاسلام شیخ زاده در یادداشتی به عوامل موفقیت ما از زبان شیطان مطالبی را عنوان کرده است .

حجه الاسلام والمسلمین شیخ زاده در یادداشتی در سایت طنین خاتم، ضمن درود بر ساحت مقدس امام عصر ( عج ) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) آورده است :

یکی از موسسات علمی تحقیقی شیطان بزرگ سه عامل را به عنوان عوامل موفقیت اسلامی ایران ذکر کرده است که مطالبی پیرامون آن بیان می شود .

عامل اول : وجود روحیه جهادگری و شهادت

شهادتی که طبق فرموده مقام معظم رهبری مظهر قدرت ماست ، قدرتی که از جوانان و نوجوانان ما بیشتر نشات می گیرد زیرا میانگین سن شهدایمان 26 سالگی است و امار شهدا 16 ساله از همه سنین بیشتر است . حال بر جمعیت جوان ما است همینطور که در صحنه دفاع مقدس حماسه آفریدند ، با تقویت و تعمیق ارزش های انقلاب اسلامی در جنگ فرهنگی با روحیه جهادگری بیش از پیش دشمنان را مایوس می سازند .

قابل توجه اینکه مهمترین دغدغه فرهنگی برای نسل جوان و کم رنگ شدن سبک زندگی ایرانی اسلامی است به همه مولفه هایی که دین مبین اسلامی برای ان در نظر گرفته است و جایگزین شدن سبک زندگی غربی و ماهواره ای است که انشاء الله با برنامه ریزی صحیح مسئول ذیربط بتوانیم موفق باشیم .

عامل دوم : وحدت و انسجام ملی است

یکی از نعمت های بزرگ حضرت حق به مردم ما این است ک هبا تمام اختلاف نظر و سلیقه و عضویت در احزاب مختلف وقتی در مقابل دشمنان خارجی قرار می گیرند به عنوان ید واحد از خود عکس العمل مفید و موثری نشان می دهند .

عامل سوم : رهبری پیشرو

رهبری به عنوان سکان دار کشتی انقلاب توانسته بحمدا لله این امانت را با تدبیر ، بصیرت و کیاست تا به حال هدایت کند  . حال وظیفه ماست که همیشه با ولایت باشیم و هر برنامه که بخواهد بین ما و و لی زمانمان جدایی بیندازد او را از خود دور کنیم تا در محضر ولی عصرمان سربلند گردیم .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.