شناسه : 13228805
امام جمعه هرات ؛

عزت و سربلندی امروز ایران مرهون ایستادگی و استقامت جانبازان و شهداست


امام جمعه شهر هرات در دیدار با جانبازان شهر هرات عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی را مرهون استقامت و ایستادگی جانبازان و شهدا دانست .

به گزارش طنین خاتم،صبح امروز و به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل ( ع ) و روز جانباز و به پاس قدردانی از رشادت های دلیرمردان عرصه نبرد در جنگ تحمیلی و با حضور مسئولین شهرستان خاتم از سه نفر از جانبازان شهر هرات تجلیل شد .
 
در این مراسم که امام جمعه ، معاون فرماندار ، جانشین سپاه ناحیه خاتم ، ریاست بنیاد شهید و مسئول تربیت و آموزش بسیج ناحیه خاتم  حضور داشتند .
 
حجه الاسلام والمسلمین رضایی امام جمعه هرات ضمن تبریک ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و اعیاد شعبانیه یاد و خاطره شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت : ثمره رشادت ها و ایستادگی های جانبازان و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس و تقدیم چندین هزار شهید امنیت ، آسایش ، عزت و سربلندی امروز جامعه و ایران اسلامی را به همراه داشته است .
 
وی در ادامه از جانبازان به عنوان نماد استقامت و ایستادگی یاد کرد و خاطر نشان کرد : امروز باید با الگو قرار دادن جانبازان و ایستادگی در مقابل دشمنان شر جهانخواران را از جامعه کم کرد .
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.