شناسه : 5738013
رئیس اداره فرهنگ وارشاد خاتم؛


رئیس اداره فرهنگ وارشاد خاتم گفت :حماسه ی 9 دی باعث یاس ضد انقلاب شد و مانند طوفان شگرفی امپراطوری رسانه ای استکبار را درهم نوردید.

اسدالله نجفیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طنین خاتم با تبریک سالروز حماسه غرور آفرین 9 دی گفت : برای همه واضح است فتنه 88 که با اسم رمز تقلب در انتخابات کلید خورد، در اصل به قصد و خیالاتی واهی بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشانه رفته بود و خلاصه کلام به تعبیری بر چیدن سفره نظام توسط عده ای طراحی شده بود ولی این آشوب ها تنها حاصلش جریحه دار نمودن افکار عمومی ملت و تامین خوراک رسانه های غرب بود .

وی گفت: تعرض به باور عاشورایی امت حسینی ،به سخره گرفتن مقدسات و باور مردم و اهانت به نماد هایی که مردم به آنها دلبسته بودند و امید و راه آینده ملت بود، نشانگر نفرت فتنه گران و طرفدارانشان از نظام مقدس جمهوری اسلامی و در اصل اسلام ناب بود و به ظئن خودشان با این روش ها به اهداف شومشان خواهند رسید .

نجفیان افزود: اما خروش اراده ملی حاصل از ایمان،در روز 9 دی حماسه ای تاریخ ساز خلق نمود و اوج اقتدار و خود باوری را در پرتو ولایت فقیه به رخ کج اندیشان داخلی و خارجی کشاند و مردم با درس بصیرت آموزی به آنها آموختند که ملت ایران همواره زنده و پویا است و به هیچ وجه از آرمان های خود کوتاه نخواهد آمد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد خاتم خاطرنشان کرد: حماسه ای که آفریده شد فراتر از پیش بینی بود و باعث یاس ضد انقلاب و منافقین شد و مانند طوفان شگرفی امپراطوری رسانه ای استکبار را درهم نوردید حماسه ای که به قول مقام معظم رهبری کاملا شبیه صدر اسلام و روزهای پیروزی انقلاب اسلامی بود .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.