شناسه : 12436399

طنین خاتم


سایت طنین خاتم با چهار سال سابقه فعالیت در عرصه ی اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای شهرستان، کشور و جهان، سعی دارد در راستای این امر مهم هر لحظه به روزترین سایت برای مخاطبان خود باشد. این پایگاه اطلاع رسانی در نظر دارد نیاز مخاطبان و کاربران را در اولویت کار قرار دهد و در تحقق این هدف از تمامی مخاطبان درخواست می کنیم تا با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را یاری کنند. مخاطبان می توانند همواره با سایت طنین خاتم در تماس بوده و با ارائه مطالب، اخبار و گزارشات، انعکاس مشکلات و معضلات در امر خدمت رسانی به همشهریان عزیز ما را حمایت و راهنمایی کنند طنین خاتم تلاش می کند در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) حرکت کرده و به لطف خدا و حضرت ولی عصر (عج) در این هدف از هیچگونه تلاش و کوششی دریغ نکند. صاحب امتیاز و مدیرمسئول: فاطمه کشاورزی جهت ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس های زیر با ما در تماس باشید: *  تلفن تماس: 03532570657 *  پست الکترونیکی: info@taninekhatam.ir   *  آدرس دفتر: خاتم، میدان جمهوری- خیابان نهرمسیح شرقی- کوچه قند اقلید

سایت طنین خاتم با چهار سال سابقه فعالیت در عرصه ی اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای شهرستان، کشور و جهان، سعی دارد در راستای این امر مهم هر لحظه به روزترین سایت برای مخاطبان خود باشد.

این پایگاه اطلاع رسانی در نظر دارد نیاز مخاطبان و کاربران را در اولویت کار قرار دهد و در تحقق این هدف از تمامی مخاطبان درخواست می کنیم تا با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را یاری کنند.

مخاطبان می توانند همواره با سایت طنین خاتم در تماس بوده و با ارائه مطالب، اخبار و گزارشات، انعکاس مشکلات و معضلات در امر خدمت رسانی به همشهریان عزیز ما را حمایت و راهنمایی کنند

طنین خاتم تلاش می کند در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) حرکت کرده و به لطف خدا و حضرت ولی عصر (عج) در این هدف از هیچگونه تلاش و کوششی دریغ نکند.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: فاطمه کشاورزی

جهت ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس های زیر با ما در تماس باشید:

تلفن تماس: 03532570657

پست الکترونیکی: info@taninekhatam.ir

 

آدرس دفتر: خاتم، میدان جمهوری- خیابان نهرمسیح شرقی- کوچه قند اقلید

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.