شناسه : 13744906
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس؛

طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای‌هسته ای‌ در راستای حمایت از تیم مذاکره کننده است


سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای‌هسته ای‌ در راستای حمایت از تیم مذاکره کننده است.

دخیل عباس زارع زاده سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس در گفتگو با "طنین خاتم" در رابطه با طرح "الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای" که روز گذشته در مجلس به تصویب رسیده است، اظهارداشت:  این طرح از قبل وجود داشته است ولی دیروز به صورت قانونی به تصویب رسید و الزامات این طرح همیشه به عنوان خطوط قرمز از طرف رهبری و مردم مطرح شده است .

زارع زاده به بیان نقاط مثبت طرح تصویب شده پرداخت و تصریح کرد: از مهم ترین نکات مطرح شده در طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای ،امکان تحقیق و توسعه نیروگاه های هسته ای، چرخش سانتريفيوژ همانند گذشته ، عدم امکان بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه و مذاکره با دانشمندان هسته ای می باشد.

 

نماینده مردم خاتم در مجلس خاطرنشان کرد : موارد تصویب شده در این طرح، می تواند از آنچه که به عنوان خطوط قرمز مطرح است ، پشتیبانی کند و راه مذاکرات را هموار کند تا تیم هسته ای ایران با قوت بیشتری مسائل را پیش ببرند.

 

زارع زاده گفت: تیم مذاکره کنندگان با پشتوانه ی این طرح با اقتدار در برابر تیم مقابل قرار خواهند داشت و  الزماتی که در این طرح توسط نمایندگان تصویب شد پشتوانه قوی و یک نقطه قوت برای تیم مذاکره کنندگان است


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.