شناسه : 13491569
سخنگوی کمیسیون شوراها:

طرح استانی شدن انتخابات را با جدیت پیگیری می‌کنیم/طرح کمیسیون شوراها متفاوت از طرحی که در مجمع رد شد


نماینده 5شهرستان استان یزد و سخنگوی کمیسیون شوراها گفت: کمیسیون شوراها به شدت طرح استانی شدن انتخابات را پیگیری می‌کند، اما این نکته را نیز باید بگویم که طرحی که در مجمع تشخیص مصلحت نظام رد شد، کاملا با ماهیت طرح کمیسیون شوراها متفاوت است.

به گزارش طنین خاتم،«دخیل‌عباس زارع‌زاده‌مهریزی» نماینده مردم مهریز و بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ در تشریح جزئیات امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون شوراها قانون «استانی شدن انتخابات» بار دیگر قرائت شد.

وی افزود: قرار شد این طرح پس از رای‌گیری برای بررسی به صحن علنی مجلس ارجاع شود.

این نماینده مجلس نهم گفت: کمیسیون شوراها به شدت طرح استانی شدن انتخابات را پیگیری می‌کند، اما این نکته را نیز باید بگویم که طرحی که در مجمع تشخیص مصلحت نظام رد شد، کاملا با ماهیت طرح کمیسیون شوراها متفاوت است.

سخنگوی کمیسیون شوراها در ادامه تصریح کرد: «سید پرویز فتاح» رئیس کمیته امداد امام‌خمینی (ره) امروز به کمیسیون شوراها آمد و مطالبی را در مورد بهینه‌سازی کمیته امداد (ره) ارائه کرد.

زارع‌زاده خاطر نشان کرد: رئیس کمیته امداد توضیحاتی را پیرامون تحولاتی که در کمیته امداد امام خمینی (ره) در نظر دارد، همچون کیفیت‌سازی نیروی انسانی، استفاده از تکنولوژی روز و الکترونیکی کردن برای کمک به امدادجویان را برای نمایندگان مجلس تشریح کرد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.