شناسه : 14198016
با حضور کلیه اعضا ؛

شورای فرهنگ عمومی مروست تشکیل جلسه داد


جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش مروست با حضور کلیه اعضا در محل دفتر امام جمعه مروست تشکیل شد.

به گزارش طنین خاتم،امام جمعه مروست در این نشست  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه مبارک رمضان ، خواستار بهره مندی بیشتر از فیوضات این ماه مهمانی خداوند شد.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با پر اهمیت توصیف نمودن  برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی ، خاطر نشان کرد: خوشبختانه شورای فرهنگ عمومی مروست روند روبه پیشرفتی را  در پیش گرفته و این نوید دهنده آینده بسیار خوبی  برای فعالیت های فرهنگی این بخش  است.
وی با سپاسگزاری از نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست به واسطه برنامه ریزی خوب و مطلوب برای برگزاری نشست های این شورا ، اظهار امیدواری کرد: به یاری خداوند بزرگ و همت اعضای محترم این شورا نتایج و ثمرات خوبی را  در این زمینه در آینده شاهد خواهیم بود .
وی همچنین با  اشاره به  اهمیت موضوع حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: حجاب و عفاف  دو لفظ مترادف هستند و این هر دو لازم و ملزوم و مکمل یکدیگر هستند.
وی افزود:نهادینه شدن این دو موضوع مهم در سطح جامعه یک ضرورت است که باید نیال شود
رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست و دبیر این شورا نیز در این نشست  از شورای فرهنگ عمومی  به عنوان  پشتوانه فکری خوب برای فعالیت های فرهنگی نام برد و از برنامه ریزی برای برگزاری منظم نشست های این شورا در آینده نزدیک خبر داد.
اکبر رنجبر اظهار داشت:خوشبختانه بخش مروست در زمینه فرهنگی و هنری از توانمندی های بسیار بالایی برخوردار است  و باید زمینه شکوفا شدن استعدادهای بالقوه فرهنگی و هنری این منطقه را فراهم نمود.
وی افزود: بخش مروست از گذشته های دور  از تمدنی غنی و فرهنگی عمیق و ریشه دار برخوردار بوده و وجود مشاهیر و مفاخر ارزشمند این دیار ، شاهد خوبی برای این مدعاست.
در این نشست دیگر اعضا نیز پیرامون موضوعات مختلف فرهنگی  از جمله موضوع حجاب و عفاف در جامعه و فرهنگ استفاده از فضاهای مجازی  به بحث و تبادل نظر پرداختند .
گفتنی است پس از افتتاح نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست، این دومین جلسه ای است که  در این منطقه برگزار شد.    
 


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.