شناسه : 11482909
مدیر کل ورزش و جوانان استان در دیدار با هیئت های ورزشی خاتم

شهرستان خاتم دارای طرفیت ها و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف ورزشی است


مدیر کل ورزش و جوانان گفت: شهرستان خاتم از ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف بهره مند است و به طور قطع اگر تلاشها مجدانه ادامه پیدا کند، ورزشکاران این شهرستان حرف های بسیاری در سطح استان و کشور برای گفتن خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در دیدار با هیئت های ورزشی شهرستان خاتم اظهار داشت : شهرستان خاتم  از ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف بهره مند است و به طور قطع اگر تلاشها مجدانه ادامه پیدا کند، ورزشکاران این شهرستان حرف های بسیاری در سطح استان و کشور برای گفتن خواهند داشت.

شریعتی با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی هم به لحاظ بودجه ای و هم به لحاظ امکانات با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند، خاطرنشان کرد: در خاتم به رغم وجود همه این مشکلات، فعالیت های هیئت های ورزشی این شهرستان  قابل تقدیر است.

وی با اشاره به توانمندی های خوب کشتی استان به ویژه جوانان و نوجوانان مستعد در این رشته ورزشی خاطر نشان کرد:  باید با برنامه ریزی برای ارتقای این رشته کار کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: : کشتی خاتم با قهرمانی های که در سطح استان و کشور کسب کرده است  نشان داده است که میتواند در سطح بین المللی حرف برای گفتن داشته باشد که برای این هدف باید با برنامه ریزی، هدایت و حمایت همه جانبه این استعدادها شناسایی، شکوفا و مورد استفاده قرار گیرند

شریعتی با اشاره به اینکه پیوستگی و همکاری مادران و دختران در امور ورزشی و فرهنگی و بالا بردن سطح کارایی افراد خانواده درکمک کردن به هم اثرات خوبی داشته است گفت: آمدن مادران و دختران در مجموعه های ورزشی باعث انسجام در خانواده ها می شود

وی با توجه با اینکه شهرستان خاتم در بازیهای بومی محلی در سطح استان دارای مقام هستند اظهار داشت : شهرستان خاتم دارای پتانسیل بالقوه در این رشته هاست  و اگر در این زمینه برنامه ریزی صورت گیرد رشته ها درخاتم پیشرفت خواهد  داشت .

 .

شریعتی اظهار امیدواری کرد، با تصویب برنامه های توسعه محور در جهت کمک به رشد ورزش استان گام های اساسی برداشته شود

 

وی در پایان از همراهی و همکاری فرماندار و مسئولان این شهرستان با هیئت های ورزشی و تلاش در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی تشکر قدردانی کرد .

 

 

در ایتدای این مراسم روسای هیئت های ورزشی شهرستان کمبودها و مشکلات خود را بازگو کردند


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.