شناسه : 35502319
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خاتم:


رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان خاتم گفت: شهرستان شهربابک اقدام جدی برای ایمن‌سازی محور هرات ـ شهربابک به منظور تردد کامیون‌ها انجام نداده است.

به گزارش طنین خاتم؛ احمد جوزمی عصر یکشنبه در جلسه ای با حضور فرماندار خاتم و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد اظهار داشت: تردد کامیون‌ها از پنج سال پیش در محور خاتم ـ شهربابک به دنبال وقوع یک سانحه تصادف و مصوبه ای مقطعی ممنوع شده است.

وی بیان کرد: تردد کامیون‌ها در این محور به طور موقت ممنوع شد اما بعدها مقرر شد با اصلاح شیب شیروانی و ایمن سازی جاده، مسیر برای تردد کامیون‌ها مهیا شود.

جوزمی خاطرنشان کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خاتم اقدام خود را در این زمینه انجام داد و کار ما به اتمام رسیده است اما متاسفانه شهربابک هیچ اقدامی در این زمینه نکرده و به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خاتم ادامه داد: در حال حاضر راننده‌ها ناچارند برای رسیدن به محور بندرعباس، مسیری را دور بزنند که خود می تواند حادثه ساز باشد ضمن اینکه در صورت تردد علاوه بر جریمه نقدی، امتیاز منفی نیز دریافت می کنند.

وی، خواستار پیگیری مسئولان استان یزد برای رفع این مشکل از مسئولان استان کرمان و شهرستان شهر بابک شد.

 

مهر/
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.