شناسه : 15098322
امام جمعه هرات :

شعار مرگ بر آمریکا تمام سیاست امریکا را در جهان زیر سوال می برد


امام جمعه هرات گفت: شعار مرگ بر آمریکا تمام سیاست امریکا را در جهان زیر سوال می برد

به گزارش طنین خاتم، امام جمعه هرات در خطبه اول نماز جمعه این هفته هرات با بیان آیاتی از کلام الله مجید گفت: ما نباید دشمنان خدا و مسلمانان را به دوستی بگیریم زیرا خداوند به مومنانش گوشزد کرده است که اگر آنها بر شما غالب شوند بر دست و زبان شما غالب خواهند شد  .

" حجت الاسلام محمد رضایی" در ادامه به بیانات مقام معطم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار داشت: دشمن در نظر دارد از راه سرمایه گذاری در داخل کشور به ابعاد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور ضربه بزند، که البته این حربه با هوشیاری رهبری محقق نشد .

رضایی افزود: مسئولان ما نباید اینگونه برداشت کنند، که اگرتوافق به ثمر برسد امریکا دست از دشمنی با ملت ایران بر میدارد چون این یک خیال واهی است .

وی گفت: امریکا به هیچ وجه نمی تواند دوست ما باشد و همیشه و همه جا دشمنی خود را با ملت ایران ثابت کرده است

خطیب نماز جمعه هرات افزود: ما باید جوابگوی نسل آینده خود باشیم چون آنان از ما خواهند پرسید که چرا با شیطان بزرگ که اینهمه در حق ملت ایران ظلم روا داشته رابطه برقرار و خون جوانان هایمان را پایمال کردیم .

حجت الاسلام محمد رضایی در پایان، با توجه سخنان اخیر بعضی از مسئولان خاطر نشان کرد: سخن یک مسئول می تواند دردسر های بزرگی برای مملکت به وجود آورد لذا هر مسئول باید بر طبق آن مسئولیت و حوزه فعالیت خود اظهار نظر داشته باشد .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.