شناسه : 10298864
وقتی بی‌حیایی از حد می‌گذرد

شرط گستاخانه یک آقازاده برای پایان فتنه


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فردوس گفت:در زمان فتنه 88، یکی از آقازاده‌ها خدمت مقام معظم رهبری رسید و گفت اگر می‌خواهید فتنه جمع شود باید رهبری و ولایت فقیه از بیت شما به ....

طنین خاتم،  حجت‌الاسلام مهدی غلامی در مراسم عزاداری ایام رحلت پیامبر عظیم‌الشان اسلام و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) در مصلای امام خمینی(ره) شهرستان فردوس گفت: توقع ما نسبت به دین، اسلام و شریعت باید بر اساس ظرفیت و امکانات و نه بر اساس ناممکن‌ها باشد.

وی افزود: در زمان پیامبر اکرم(ص)، کافران از پیامبر خواستند که آسمان را تکه‌تکه کند و ملائک را به زمین بیاورد تا آنها ایمان بیاورند و یا مانند حضرت موسی(ع) که عصای خود را بر تخته سنگی زد و 12 چشمه جاری شد، در زمان قحطی آب، پیامبر(ص) این کار را انجام دهد که همه اینها، توقعات نابجای کفار بود.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از فردوس مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان تصریح کرد: توقعات نابجای کفار در دوران پیامبر، امروز هم در جامعه اسلامی ما دیده می‌شود به عنوان نمونه در زمان فتنه 88، یکی از آقازاده‌ها خدمت مقام معظم رهبری رسید و از ایشان پرسید آیا می‌خواهید جریان فتنه برچیده شود و اغتشاش‌گران به منازل خود بازگردند؟

 

غلامی یادآور شد: آن آقازاده خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت؛ به شرطی جریان فتنه جمع می‌شود که قول دهید پس از شما، رهبری و ولایت فقیه از بیت شما به بیت ما منتقل شود و در این صورت ما با سران فتنه صحبت می‌کنیم تا جریانات را جمع کنند.

 

وی گفت: این آقازاده‌ها، ولایت فقیه را یک قدرت می‌دانند و یک روز به بهانه فتنه، یک روز تحریم و یک روز مذاکره با آمریکا درصدد جدا کردن راه و تغییر دادن مسیر انقلاب هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فردوس، یکی از برکات انقلاب اسلامی را آزادی عزاداری برای امام حسین(ع) دانست و افزود: در زمان رضاشاه کسی جرات نداشت برای ائمه اطهار(ع) مراسم مذهبی برگزار کند و از تریبون عزاداری، نام آمریکا و اسرائیل را ببرد که در این صورت جان خود را از دست می داد ولی امروز فضایی فراهم شده که ما آزادانه از تریبون عزاداری پیامبر(ص) و امام حسین(ع) علیه استکبار سخن می‌گوییم.

 

غلامی تصریح کرد: توقعات نا‌بجا بر روی نسل ما تاثیر گذاشته و مسئل مهم تربیت را در اولویت‌های دوم و سوم ما قرار داده در حالی که سرمایه‌های ما فرزندان ما هستند و باید با تربیت دینی رشد پیدا کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.