شناسه : 10298841
استانداریزد در جمع تشییع کنندگان دارالعباده:

شائبه ای در جانمایی تدفین شهدا وجود نداشت/ تدفین شهدا در صحن اصلی امیر چخماق یزد


استانداریزد در جمع تشیع کنندگان شهدای گمنام در یزد با اشاره به اینکه هیچ گونه شائبه ای در مکان تدفین شهدا وجود ندارد بیان کرد: تمامی شهدا در صحن اصلی امیر چخماق دفن خواهند شد.

استاندار یزد در جمع تشییع کنندگان شهدای گمنام در یزد  در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا  با اشاره به حضور پور شور مردم دارالعباده در تشیع پیکر شهیدان گمنام  اظهار داشت: صمیمیت و حضور پور شور مردم  در این راهپیایی باشکوه، جلوه اي از عشق و علاقه ی مردم دارالعباده را به اسلام و شهدای عزيزاست.


میرمحمدی با بیان اینکه مکان تدفین شهدا در واقع به عهده سردار باقرزاده و طبق دستور سرلشکر فیزوزآ بادی است بیان کرد: جمع بندی نهایی  پس از از ارایه پیشنهادات و نظرات همه مسئولین استان در خصوص تشییع و تدفین شهدای گرانقدر با حضور سردار باقرزاده  صورت گرفت.

 

استانداریزد با اشاره به اینکه هیچ گونه شائبه ای در مکان تدفین شهدا وجود ندارد افزود: تمامی شهدا در در صحن  اصلی امیر چخماق دفن خواهند شد و حضور  چشمگیر مردم و روحانیت بزرگ  را تداعی می کند .


وی با بیان اینکه زنده نگه داشتنن یاد شهدا زنده نگه داشتن دین و اسلام است گفت: ياد و خاطره اين شهداي عزيز موجب غناي فرهنگي و ترويج فرهنگ شهادت شود و جوانان نیز در اين مكان درس هاي چگونه زندگي كردن را بياموزند و به ائمه اطهار عشق بورزند و در پيروي از آنها زندگي سالم و ارزشمندشان را ادامه دهند.

 

مهندس میزمحمدی  در پایان از همه کسانی که  در خدمت به مردم تلاش می کنند  قدردانی کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.