شناسه : 10762961
سردار احمدی مقدم در یزد:

سیمای امنیت در یزد؛ نماینده‌ای از کل جمهوری اسلامی است/استان یزد از نظر سلامت سازمانی رتبه اول را داراست


فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی استان یزد از نظر مردم و مسئولین نمره قبولی گرفته است، گفت: استان یزد در ارزیابی صورت گرفته در بین 20 استان کشور از نظر سلامت سازمانی رتبه اول را دارد و از نظر نحوه عملکری نیز در رتبه‌های بالا قرار دارد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از یزد آوا، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی صبح امروز در میدان صبحگاه ستاد فرماندهی انتظامی استان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: بهمن ماه یادآور پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام(ره) و حاصل قرن‌ها مجاهدت، فداکاری‌ها و مبارزات امام(ره)، روحانیت و مردم بود که بعد از 14 قرن شاهد مجدد شجره طیبه ولایت بودیم و نظام  اسلامی الهی در ایران استقرار پیدا کرد.

وی ادامه داد: اسلام منادی رحمت، رفاه، امنیت و کرامات انسانی است و امروز گروه‌های تروریستی و تکفیری با حمایت کشورهای استکباری تلاش بر تخریب چهره اسلام و وارونه جلوه دادن آن دارند تا مانع گسترش اسلام و روند روبه رشد آن باشند که البته موفق نخواهند بود.

سردار احمدی مقدم تصریح کرد: با تمام اقداماتی که سرویس‌های دشمن در وارونه جلوه دادن چهره اسلام دارند، باز هم جمهوری اسلامی معرفی بهتری در اذهان دارد و به عنوان نماینده واقعی اسلام و قرآن، حکوت عقلانی، موافق پیشرفت علم و دانش، اهل تعامل و احترام به کرامت انسانی است.

وی با اشاره به اقداماتی که دشمن علیه کشور انجام داده است، تأکید کرد: با وجود جنگ تحمیلی، سیل ورود مواد مخدر به کشور، تهاجم فرهنگی، تفرقه و اختلاف سیاسی، اعزام تروریست‌ها و تحریم های اقتصادی ایران اسلامی هر روز با قدرت بیشتری نسبت به گذشته در حال حرکت است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به گزارشی که در ابتدا از وضعیت خوب استان توسط فرمانده نیروی انتظامی استان ارائه شد، گفت: سیمای گزارش شده در استان یزد نماینده‌ای از کل جمهوری اسلامی ایران است و ضریب امنیتی روز به روز افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: عکس آنچه در دنیا وجود دارد و مردم در دریچه رسانه‌ها می بینند، جرایم در جمهوری اسلامی ایران روز به روز رو به کاهش  است و هم خود در امنیت به سر می‌برد و هم پشتوانه مهمی برای کشورهای پیرامونی خود در برقراری امنیت و آرامش است.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه انقلاب اسلامی در زمانی پیروز شد که دشمنان هرگز تصور آن را نمی‌کردند، یاد آور شد: انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است که با پیوستن ارتش و نیروهای امنیتی به صفوف مردم اوج گرفت و سرمایه‌های دشمنان به باد رفت و اکنون جایی در اسرائیل نیست که برد سلاح مقاومت نباشد.

وی مهم ترین دستاور انقلاب اسلامی را همان شعار «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» عنوان کرد و گفت: کشوری در جهان وجود ندارد که به اندازه جمهوری اسلامی از استقلال برخوردار باشد و درجه آزادی مردم ما در دنیا مثال زدنی است.

فرمانده ناجای کشور یکی دیگر از دستاورهای نظام اسلامی را وجود امنیت دانست و تصریح کرد: امنیت در کشور ما ریشه در پیوند و رابطه مردم با نظام اسلامی دارد و جمهوری اسلامی به این معناست که نظام اسلامی برای خدمت به مردم وجود دارد و  این رابطه امنیت آفرین است.

وی با بیان اینکه سرمایه مهم در کشور ما سرمایه اجتماعی  و جمهوریت ما است، ادامه داد: مردم ما یکپارچه دل در گرو اسلام و دین دارند و رمز موفقیت ما مقام معظم رهبری است که با رهبری حکیمانه  خود کشور را از موانع عبور داده و پیش می‌برند.

سردار احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی استان یزد از نظر مردم و مسئولین نمره قبولی گرفته و این موجب افتخار و سربلندی است،  گفت: استان یزد در ارزیابی صورت گرفته در بین 20 استان کشور از نظر سلامت سازمانی رتبه اول  را دارد و از نظر نحوه عملکری نیز در رتبه‌های بالا قرار دارد و از 100 امتیاز در این رابطه  86 امتیاز را کسب کرده است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.