شناسه : 11270659
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:

سکوت تنها راه رسانه های غرب به عنوان عامل «حادثه چپل هیل»/حرکت تند علیه اسلام در آمریکا نشان زنده بودن آن است


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با اشاره به سکوت رسانه‌های غربی ‌درخصوص حادثه چپل هیل گفت: غربی‌ها خود عامل این اقدام وحشیانه و حامی این جریان هستند و بنابراین دلیلی ندارد علیه خودشان حرفی را مطرح و یا این جریانات را محکوم کنند.

به گزارش طنین خاتم، نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا  با اشاره به حادثه  «چپل هیل»  گفت:هرجا علیه یک تئوری، جمعیت و یا یک قوم حرکات تندی صورت می‌گیرد دلیل بر این است که آن جریان زنده و تأثیر گذار است و دشمن از آن جریان احساس خطر کرده است.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده با بیان اینکه تلاش‌های غرب علیه اسلام به دلیل پیدایش جایگاه اسلام در میان مردمان امروز است افزود: حرکات اسلام در کشورهای غربی و بالاخص حرکت بیداری اسلامی به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منافع دشمن ضربه می‌زند.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه دشمن برای مقابله با این ضربه به هر اقدامی دست می‌زند، تصریح کرد: غربی‌ها با تحریم، جنگ و با تشکیل گروه‌های تروریستی همانند داعش اسلام هراسی می‌کنند و با ایجاد ترس در دل مسلمانان از جمله مسلمان‌های کشورهای اروپایی و غربی آنها را وادار به کوچ و مهاجرت می‌کنند.

وی تمام اقدامات دشمنان علیه اسلام را نشانه ضعف آن‌ها دانست و یادآور شد: حرکت طوفانی بیداری اسلام که از 25 سال قبل آغاز شده است باعث هجوم عقیدتی، افزایش درک ملت‌ها از وضعیت  ظلم علیه‌ آن‌ها و بازیافت هویت و شخصیت آن‌ها شده است که این موجب شده در مقابل دشمن گارد بگیرند و اقدامات آن‌ها را تحمل نکنند.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سکوت رسانه‌های غربی ‌درخصوص حادثه چپل هیل تصریح کرد: غربی‌ها خود عامل این اقدام وحشیانه و حامی این جریان هستند و بنابراین دلیلی ندارد علیه خودشان حرفی را مطرح و یا این جریانات را محکوم کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.