شناسه : 13510224
داماد 92 ساله میبدی:هیچ وقت برای تشکیل زندگی دیر نیست

سومین ازدواج پیرمرد92ساله میبدی با 37فرزند،نوه،نتیجه ونبیره/مهریه زن67 ساله چند؟


بعد از اینکه ازدواجی جالب مرد 92 ساله میبدی با زن ۶۷ ساله سوژه رسانه های محلی استان یزد شد امروز این داماد 92 ساله و همسرش طی گفتگویی نشان دادند که هرچند سنی از آن ها گذشته اما هنوز دلشان جوان است...

به گزارش طنین خاتم، بعد از اینکه ازدواجی جالب مرد 92 ساله میبدی با زن ۶۷ ساله سوژه رسانه های محلی استان یزد شد امروز این داماد 92 ساله و همسرش طی گفتگویی نشان دادند که هرچند سنی از آن ها گذشته اما هنوز دلشان جوان است...

حاج ابولقاسم زارعی محمودآبادی در سن 92 سالگی با سومین ازدواجش با زن 67 ساله اصفهانی بر این باور است که هیچ وقت برای تشکیل زندگی دیر نیست .

ابوالقاسم زارعی که ساکن محله محمود آباد شهر میبد است امروز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود : هم اکنون 5 فرزند، 20 نوه، 10 نتیجه و دو نبیره دارد و از سومین ازدواجش هم بسیار راضی است.

وی با بیان اینکه هنوز بازوانم توان کارکردن دارد ، اظهار کرد: شغل من کشاورزی است و از وقتی که ازدواج کرده ام اسباب و لوازم زندگی را برای همسرم فراهم کرده ام تا چند روزی که در کنارهم زندگی می کنیم آرامش و رفاه لازم را داشته باشیم.

اما خانم محبی که تنها با 500 هزار تومان مهریه با آقای زارعی دومین ازدواج خود را تجربه می کند ، انگیزه خود از ازدواج در این سن را خارج شدن از تنهایی عنوان کرد و گفت: پس از سالها تنهایی به علت فوت شوهرش راضی به این ازدواج شده است .

اما چیزی که در ازدواج این دو عروس و داماد 92 و 67 ساله قابل توجه بود عشق و عاطفه آنها به یکدیگر که از شعر خواندن آنها این محبت احساس می شد.

خانم محبی در توصیف شوهرش گفت: یک مرد خوب باید زن خوب هم داشته باشد و زن خوب طی روز در انتظار شوهرش می ماند .

و اما خانم محبی با اشاره به برنامه های زندگی اش افزود: هرچند سنی از ما گذشته اما هنوز دلمان جوان است و به زندگی امیدواریم و در سر آرزوهایی داریم که برای رسیدن به این آرزوها تا آخرین نفس تلاش می کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ وقت برای تشکیل زندگی موفق دیر نیست ، خاطرنشان کرد: به جوانان و آنهایی که ازدواجشان به تاخیر افتاده توصیه می کنم به ازدواج فکر و از اشرافی گری و تجمل گرایی پرهیز کنند و با یک ازدواج ساده و بی ریا در امنیت و آسایش زندگی کنند چرا که با ازدواج بسیاری از مشکلات و گره های زندگی باز می شود .

شهرستان میبد با 95 هزار نفر جمعیت در 50 کیلومتری شمال یزد واقع است .

انتهای پیام/ع

 

 

 

منبع: یزد رسا


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.