شناسه : 14265673
امام جمعه هرات ؛

سلاح هسته ای در دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ندارد


امام جمعه هرات بابیان اینکه سلاح هسته ای در دکترین دفاعی ایران جایگاهی ندارد، افزود:هرچند داشتن سلام هسته ای را حرام می دانیم ولی از حق مسلم و قانونی خود در زمینه استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ‌ای نمی‌ گذریم.

به گزارش طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات دراخرین نماز جمعه  ماه مبارک رمضان در جمع نمازگزاران اظهار داشت: سلاح هسته ای در دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران هیچ جایگاهی ندارد.

 

"حجت الاسلام محمد رضایی" گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ما به دنبال سلاح هسته ای نیستیم و ملت و دولت ایران همواره بر استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای به عنوان حق اساسی خود تاکید دارند.

 

امام جمعه هرات با اشاره به حملات وحشیانه رژیم وهابی آل‌سعود به کشور یمن گفت: چهار ماه بمباران کشور یمن از سوی رژیم مزدور و تا دندان مسلح آل‌سعود همانند جنایتی است که رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه و فلسطین انجام داد.

 

خطیب نماز جمعه هرات افزود: کودک کشی، کشتار انسان‌ها، تخریب خانه‌های مردم و امثال این جنایات که از سوی سعودی‌ها در یمن انجام می‌شود، انسان را به یاد جنایات رژیم صهیونیستی در غزه می‌اندازد.

 

حجت الاسلام محمد رضایی بیان کرد: عربستان سعودی باید بداند که همان‌گونه که رژیم صهیونیستی در غزه شکست خورد؛ شکستی سخت در انتظار این کشور در یمن خواهد بود.

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.