شناسه : 10242924
یادداشت

سخنی با بینندگان ماهواره


ما نمی خواهیم کسانی همچون اسرائیل که بازی کودکان را به خاک و خون می کشند و خنده کودکانه را پژمرده می سازند و افکار مردم دنیا را با فریب خود به بازی می گیرند ما را به سرگرمی و بازی واخلاق و سیاست و سبک زندگی فاسد خود دعوت کنند.!

طنین خاتم به نقل از یزدبانو، هر انقلاب عظیم ظلم ستیز، دوران حساس تر و سخت تری را پس از استقلال و آزادی اش در پی خواهد داشت زیرا دنیای استکبار همواره به دنبال به زانو درآوردن اراده های محکم در برابر خویش است پس استقامت در این مرحله اهمیت دیگری پیدا کرده و خنثی سازی انواع دست اندازی های آشکار و پنهان دشمن و کسب پیروزی بعد از این دوران است که عظمت یک امت و امامش را بیش از پیش نشان می دهد.

یکی از روش های دشمن در مبارزه با ما زمان جنگ استفاده از سلاحهای غیر متعارف بود به نحوی که وقتی برای اولین بار ناجوانمردانه از بمب شیمیایی استفاده کردند مجروحان نمی دانستند شیمیایی شده اند و حتی پرستارها اطلاع دقیقی برای مداوا در دست نداشتند.
امروز هم که در دوران جنگ نرم هستیم دشمن از سلاحی برای تهاجم نرم استفاده کرده است که  از جهت منفی سابقه چندانی در ذهن مخاطب نداشته نباشد و آنهم «رسانه » است .
آشنایی با متولیان شبکه های ماهواره ای دشمن می تواند هشدار درباره این شبکه ها را تأثیرگذارترکند.
«تسخیر رسانه های جهان»، از تفکرات اصلی صهیونیسم است که در پروتکل دوازدهم دانشوران یهود هم به آن اشاره شده است:« اگر تدابیری را که در مورد مطبوعات اندیشیده ایم به مرحله اجرا درآوریم، فکر و ذهن غیر یهودیان به تسخیرمان درمی آید و آنان از پشت عینک های رنگینی که ما به چشم آن ها می گذاریم، می نگرند».
حال با توجه به آنچه در این پروتکل آمده، می توان حدس زد که متولیان شبکه های ماهواره ای چه کسانی هستند.
در حال حاضر بیشترین شبکه های ماهواره ای دنیا از کشور آمریکا مدیریت می شوند.هم اکنون سه درصد از جمعیت آمریکا یهودی هستند که همین جمعیت اندک، 90 درصد دست اندرکاران رسانه های آمریکا را تشکیل می دهند.
یک سؤال جدی را با این مقدمه مطرح می کنیم که راه اندازی یک شبکه ماهواره ای برای پخش فیلم و سریال هزینه بالایی دارد؛ هزینه خرید امتیاز، خرید تجهیزات، اداره یک مجموعه نیروی انسانی و... چرا دنیای غرب برای ما فارسی زبانان این قدر هزینه می کند؟ آیا ما را دوست دارد و برای ما دل می سوزاند ؟ مگرچند کشور فارسی زبان در دنیا داریم ؟ سود اقتصادی این شبکه ها برای غرب چقدر است ؟ اگر ما را دوست دارد و برای ما دل می سوزاند، چرا ما را تحریم کرده است ؟ چرا با پیشرفت ما مشکل دارد و چرا به هر دری می زند که ما به انرژی هسته ای دست پیدا نکنیم ؟
اصلا می توان پذیرفت که غرب با اسلام و مسلمانی سرسازش دارد؟ بازگشت به گذشته های نه چندان دور برای آنها که با تلنگرها بیدار می شوند سازنده است.
فاجعه انسانی در دل اروپای شرقی یعنی بوسنی و هرزگوین یادتان هست؟ اگر اینها دل برای مسلمان می سوزاندند چگونه بر سر جنسیت جنین در شکم مادر شرط می بستند و...کشتارهشت هزار نفر در صربرنیتسا عرض چند روز و فجایع میانمار وغزه و..از کدام علاقه حرف می زند؟!!!
ما سه کشور داریم که زبانشان فارسی است.افغانستان با حدود سی میلیون، تاجیکستان، با حدود هفت میلیون وایران با حدود هفتاد وپنج میلیون جمعیت که جمعا حدود صد و دوازده میلیون جمعیت می شود.
چرا برای این اندازه جمعیت، این همه برنامه و شبکه در حال راه اندازی است؟

*حجت های کوچک زمان خودمان را پیدا کنیم
در کربلا اگرعلی اصغر شش ماهه، حجت اکبرامام حسین (ع) شد و آنان که تا آن لحظه پی به ماهیت پلید یزید وهم پیمانانش نبرده بودند در میان فضای مسموم تبلیغاتی جبهه کفر فهمیدند آنچه را که می خواستند بفهمند تو هم بیا و گوشه ای از صفحات کربلای خودمان را ورق بزن وحجت های کوچک را پیدا کن .
یادمان هست که صدای چند دانش آموز زیر آوار مدرسه ها با موشک های دشمن خاموش شد؟ چند گهواره زیر آوارماندند . می توانی مظلومتراز کودکان هواپیمای مسافربری ایرباس سال 67 را پیدا کنی؟  دویست و نود سرنشین که 57 نفرشان کودک بودند وقتی می خندیدند و با عروسکهایشان بازی می کردند و در آغوش مادر آرام گرفته بودند هرگز باور نمی کردند تیر سه شعبه یزید زمان در وسط آسمان آبی کاشانه آرامشان را به آتش بکشد و...
«محمد مهدی قلیان» از جانبازان شیمیایی گفت: پس از روشن شدن نوع هواپیما مقامات آمریکایی اعلام کردند؛ ایرباس را با اف۱۴ اشتباه گرفتند و هواپیما را مهاجم تلقی کرده و آن را تهدیدی برای خود دانستند و در مقام دفاع مشروع برآمده و اقدام به شلیک موشک کردند، در حالی که واقعیت چیز دیگری بود. قبل از شلیک موشک‌ها بین سه ناو آمریکایی حاضر در منطقه (‌سایدز، مونتگمری و وینسن‌) راجع به نوع هواپیما بحث‌های فراوانی شد و تقریباً همگی بر غیر نظامی بودن آن تأکید داشتند، به علاوه سیستم پیشرفته را دارای مستقر در ناو  وینسن (‌اچنرمارک‌) قادر به شناسایی اهداف پروازی به صورت کاملاً دقیق بوده است.
اگر اشتباه کرده بودند پس چگونه به ناخدای ناو وینسن «ویل راجرز» مدال شجاعت دادند؟!!! چگونه آمریکا امروز اسرائیل کودک کش را حمایت می کند ؟ کودکانی که در خانه، محل بازی و کنار سفره افطار..بی رحمانه هدف قرار گرفتند!
آری ما نمی خواهیم کسانی همچون اسرائیل که بازی کودکان را به خاک و خون می کشند و خنده کودکانه را پژمرده می سازند و افکار مردم دنیا را با فریب خود به بازی می گیرند ما را به سرگرمی و بازی واخلاق و سیاست و سبک زندگی فاسد خود دعوت کنند.! آیا نشستن و خوردن از سفره رنگارنگی که مدیریتش به دست خوناشامانی چون رابرت مرداک یهودی و هزینه اش با شیاطینی چون آمریکا است و قیمتش از هم پاشیدن آشیانه کودکان و نابودی سرمایه های مادی و معنوی ملتهاست چه حکمی دارد!
گفتنی است با توجه به عرصه کارزار بودن دنیا در دو جبهه حق و باطل، شناخت دشمن و جایگاه و قدرت او اهمیت می یابد درست مثل فردی که فنون رزمی بلد است ولی به علت فقدان اطلاعات از حریف نمی داند کی و چگونه از قدرت و فن خود بهره بگیرد .
دیگر اینکه هر موجود زنده ای در این دنیا دارای دشمن است و به میزان گستره وجودی اش دشمن او بیشتراست و البته دشمن انسان هوشمند و بالنده است (آموزش و تجربه در پیچیدگی و گونه های اجرایی آن مؤثراست)
با توجه به این اصول است که امت هوشمند و مسلمان ایران که دارای حکومتی اسلامی به روش نو و مستقل است وسرزمینش سرشار از ذخایر خدادادی است و دارای دشمنی پرقدمت در آموزش و تجربه است که سعی در اختفا دارد، اگر او را نشناسیم شکست ما حتمی است.
یک اندیشمند فرانسوی می گوید: "راه مبارزه با مسلمانان، توپ و تانک نیست؛ چون بزرگترین حربه ما؛ یعنی کشتن؛ بزرگترین آرزوی مسلمانان؛ یعنی شهادت است؛ پس برسر آن ها دامن های کوتاه بریزید".

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.