شناسه : 12091563
امام جمعه هرات؛

سخنان رهبر معظم انقلاب بسیار روشنگرانه و به موقع بود /آل سعود نوکر بدون مزد و مواجب امریکا در منطقه است


امام جمعه هرات گفت: سخنان مهم دیروز رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیار روشنگرانه و به موقع بود و هم تکلیف تیم مذاکره کننده و هم طرف مقابل را روشن کرد .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم،خطیب نماز جمعه این هفته هرات در خطبه این هفته، به تبیین برخی از آیات سوره مدثر پرداخت و اظهار داشت: در روز قیامت ، بهشتیان از جهنمی ها سوال می کنند که چه چیزی شما را به جهنم کشاند وآنها در جواب می گویند ما از نمازگزاران نبودیم و قیامت را تکذیب می کردیم .

"حجت الاسلام محمد رضایی" گفت: مقبولیت همه اعمال وابسته به نماز است .

امام جمعه هرات در خطبه های دوم ولادت حضرت زهرا(س) و امام خمینی ره را گرامیداشت  و به تبیین عظمت دختر پیامبر اکرم (ص) پرداخت .

محمد رضایی  در ادامه به مذاکرات هسته ای اشاره و خاطر نشان کرد : سخنان مهم دیروز رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیار روشنگرانه و به موقع بود و هم تکلیف تیم مذاکره کننده  و هم طرف مقابل را روشن  کرد  .

خطیب نماز جمعه هرات گفت: بیانات معظم له به دغدغه ها و سؤالات بسیاری که در روزهای گذشته بین بسیاری از سیاسیون، رسانه ها و آحاد مردم در عدم موضع گیری و یا قدردانی ایشان از تیم مذاکره کننده هسته ای ایجاد شده بود پاسخ دادند.

وی با اشاره به تحولات منطقه و حمله عربستان سعودی به یمن افزود : متأسفانه انقلاب عظیم یمن مواجه شده با حمله ناجوانمردانه آل سعود و با پشتیبانی چند کشور سیاهی لشکرمنطقه و امریکا و متجاوزین به یمن در حقیقت نمی فهمند که آتشی که روشن کرده اند در آخر دود آن به چشم خودشان می رود.
حجت الاسلام محمد رضایی گفت:  آل سعود نمی فهمند که نوکر بدون مزد و مواجب امریکا و اسرائیل در منطقه شده است

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.