شناسه : 34349409
رئیس شورای اسلامی شهرستان خاتم؛


شکاری مشکل درمانگاه تامین اجتماعی را از مهمترین دغدغه های مردم و مسئولین عنوان و اظهار داشت: ما از طریق قانونی پیگیر حل این مسئله هستیم اما تا زمانیکه نتوانیم اختلافات جزئی را کنار و اسیر حاشیه ها باشیم امیدوار به احداث درمانگاه در شهرستان نخواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان خاتم  در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه،هفته گرامی داشت مقام معلم و روز شوراها مهمترین مشکل شورای شهرستان را نبود بودجه و جایگاه شورا در شهرستان عنوان و اظهار داشت: این عوامل مانع و سد بزرگی برای فعالیت بیشتر و بهتر شورای شهرستان میباشند.
 
رضا شکاری افزایش اعتبار مالی و همچنین ارتقای جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا را از اولویت های اساسی شورای شهرستان قلمداد کرده و گفت: امیدواریم با حفظ انسجام و ایجاد وحدت در بین تمام اعضای شوارهای شهرستان و با جذب کمک های خیرین در راه ابادانی شهرستان ، ایجاد وحدت مردمی بیشتر از گذشته  در سطح شهرستان و ارتقای جایگاه شوراها قدم های موثر برداریم.
 
وی ایجاد انسجام در منطقه را یکی دیگر از اهداف شورای اسلامی شهرستان عنوان و افزود: در بیست و سوم اردیبهشت قرار است همایشی علمی، آموزشی، با هدف اموزش وظایف شوراها، ایجاد هماهنگی بیشتر بین شوراها، دهیاران ، شهرداران و مسئولین شهرستان با حضور تمام شوراهای اسلامی شهر و روستا ، مسئولین استانی و شهرستان در سطح منطقه برگزارمیشود که  انشاالله این همایش نتایج مثبتی برای سالهای باقیمانده از عمر شورای پنجم عاید شهرستان کند.
 
شکاری بزرگترین هدف ایجاد همایش را ارتقا جایگاه شورا و انسجام اجتماعی بین مردم و نماینده های انها در جای جای شهرستان عنوان کرد.
 
رئیس شورای اسلامی شهرستان  درباره جلسه پرسش و پاسخ مردم با مسئولین اظهار داشت: قرار است از تیرماه با همراهی شورای اسلامی  شهر و همکاری فرمانداری هر ماه یک یا چند نفر ازمسئولین ادارات در مکانی عمومی  پاسخگویی پرسش ها و مشکلات مردم باشند.
 
وی در زمینه فعالیت ها و عملکرد شورای اسلامی شهر هرات  نیز ضمن احترام به اقای تیموری ریاست  شورای شهر هرات بیان کرد: در نظر داریم بعد از ماه مبارک رمضان در محله ها و مناطق مختلف شهر جلساتی با مردم برگزار و ضمن ارائه فعالیتهای خاص هر منطقه جواب گوی سوالات مردم نیز باشیم.
 
شکاری اظهار امیدواری کرد که از همان جلسات محلی همیاران شوراها نیز انتخاب ، همفکر اعضای محترم شوراها شده ومشکلات محلات بهتر شناخته و مرتفع شوند.
 
ساخت درمانگاه تامین اجتماعی مهمترین دغدغه های مردم و مسئولین شهرستان 
 
وی مشکل درمانگاه تامین اجتماعی را از مهمترین دغدغه های مردم و مسئولین شهرستان عنوان و خاطر نشان کرد: ما از طریق قانونی پیگیر حل این مسئله هستیم اما تا زمانیکه نتوانیم اختلافات جزئی  را کنار و اسیر حاشیه ها باشیم امیدوار به احداث درمانگاه در شهرستان نخواهیم بود که امیدواریم مسئولین با در نظر گرفتن شرایط منطقی و قانونی نسبت به کلنگ زنی ان در شهرستان هر چه سریعتر اقدام کنند.
 
رئیس شورای شهرستان در پاسخ به سوال اینکه حقوق اعضا شورا از چه طریقی تامین خواهد شد؟ اظهار داشت: حقوق اعضا شورا بر حسب درصدی از بودجه شهرداری(عدم اطلاع دقیق) محاسبه میوشد که به دلیل نبود بودجه آنچنانی در شهرداری، حق الجلسه اعضای شهر هرات چیزی در حدود 450 تا 550 هزار تومان برآورد میشود که آنهم ماهیانه تعلق نمیگیرد ودر شورای شهرستان حق الجلسه اعضا صفر میباشد که بنده به عنوان مسئول شورای شهرستان دربرابر دوستانیکه از مروست.کرخنگان وچاهک در شورای شهرستان فعالیت میکنند شرمسار میباشم .
 
رئیس شورای شهرستان اتحاد و انسجام در بین مردم و مسئولین را مهمترین علل پیشرفت منطقه عنوان و افزود: اگر جایگاه شوراها ارتقا پیدا کند و مردم نیز با انتقادات سازنده آنان را همراهی کنند در آینده نه چندان دور شهرستان خاتم یکی از شهرهای آباد در سطح استان خواهد بود.
 
شکاری گفت: تمامی مردم  شهرستان در هر جایگاهی میتوانند با ارائه پیشنهادت و ایده های سازنده در زمینه های مختلف شورای شهر وشهرستان را در جهت پیشبرد اهداف و آبادانی شهرستان کمک کنند..
 
رئیس شورای شهستان در پایان خاطر نشان کرد: جلسات شورای شهرستان پنج شنبه اخر هر ماه و جلسات شورای شهر هرات روزهای سه شنبه در محل شهرداری برگزار ودر اتاق شورا به روی همه مردم محترم شهر و شهرستان باز میباشد.رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.