شناسه : 15338820
صبح امروز؛

رئیس جمهور بخشنامه بودجه ۹۵ را ابلاغ کرد + جدول


بر اساس این بخشنامه سقف بودجه عمومی ۱۷۷ هزار میلیارد تومان، هزینه های جاری ۱۵۵ هزار میلیارد تومان و هزینه های عمرانی ۲۲ هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد.

به گزارش طنین خاتم، در بخشنامه بودجه سال ۹۵ ابلاغی توسط حسن روحانی رئیس جمهور به کلیه دستگاه‌های اجرایی آمده است: «بدینوسیله بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور به شرح پیوست ابلاغ می شود. کلیه دستگاه های اجرائی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مکلفند در چارچوب راهبردها و سیاست های مندرج در این بخشنامه و پیوست های آن نسبت به تهیه بودجه سال ۱۳۹۵ خود (اخذ مصوبه مجمع عمومی یا شورای عالی در مورد بودجه تفصیلی برای شرکت های دولتی) اقدام و برنامه سالانه پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴.۰۶.۲۱ و بودجه پیشنهادی مربوط را حداکثر تا ۹۴.۰۷.۲۵ به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال نمایند.

 

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور موظف است در صورت عدم دریافت بودجه پیشنهادی هر یک از دستگاه های اجرایی مذکور، رأسا نسبت به تنظیم بودجه سال ۱۳۹۵ آن دستگاه اقدام نماید. مسؤولیت ارائه بودجه پیشنهادی در قالب دستورالعمل های این بخشنامه از سوی دستگاه های اجرایی بر عهده بالاترین مقام دستگاه خواهد بود.»

 

همچنین سقف اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای از محل درآمد عمومی بر حسب امور و فصل به شرح ذیل بیش از ۱۷۷ هزار میلیارد تومان تعیین شده است:

منبع:نسیم وتسنیم

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.