شناسه : 10125544
مربی طرح تربیت و تعالی حوزه های مقاومت ابرکوه:

روی نیاوردن به سبک زندگی اسلامی، علت اصلی تزلزل خانواده ها


رضایی نژاد مربی طرح تربیت و تعالی حوزه های مقاومت ابرکوه گفت: علت اصلی تزلزل برخی خانواده ها، روی نیاوردن به سبک زندگی اسلامی و دینی می باشد.

به گزارش یزد رسا به نقل از سرو ابرکوه، نشست تربیت و تعالی حوزه ای با موضوع سبک زندگی اسلامی در رسانه ها و بصیرت دینی و راهکارهای جلوگیری از طلاق، به همت عقیدتی حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) با مربیگری اقای رضایی نژاد برگزار شد.
در این نشست که در جوار امامزاده عباسعلی (ع) شهرستان ابرکوه برگزار شد، اعضای شورای حوزه مسئولین تایید صلاحیت و حلقه های صالحین پایگاه مرضیه و فرماندهان آنان نیز حضور داشتند.

رضایی نژاد در این نشست ویژگی های خانواده متزلزل و متعادل را بیان نمود و گفت: مشخص بودن هدف در زندگی، برطرف نمودن مشکلات به موقع و متناسب با شرایط، تبادل عاطفی در مقابل انتقاد عاطفی، مثبت گرایی در مقابل منفی گرایی و تفاهم در برابر تخاصم از ویژگی ها شاخص خانواده متعادل می باشد.
وی در ادامه تصریح کرد: علت اصلی تزلزل برخی خانواده ها، روی نیاوردن به سبک زندگی اسلامی و دینی می باشد که حتی این امر در خانواده هایی که تمامی افراد آن تحصیل کرده می باشند به چشم می خورد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.