شناسه : 13087058
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ؛

رویکرد اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رویکرد شهرستان محور است


معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در جشنواره کار و تلاش در شهرستان خاتم گفت: رویکرد اداره ارشاد اسلامی استان یزد در حوزه فرهنگ و هنر رویکرد شهرستان محور است.

به گزارش طنین خاتم،مفیدی با اشاره به این رویکرد افزود: شهرستان خاتم از ظرفیتهای بسیار بالایی در این زمینه برخوردار است که باید با برنامه ریزی از این ظرفیتها استفاده شود.

 وی اضافه کرد: این شهرستان نسبت به برخی از شهرستانها از ظرفیتهای بالاتری برخوردار است و بر حسب این ظرفیت در شهریور ماه امسال و بنا به پيشنهاد فرماندار محترم شهرستان، كنگره ملی شعر روستا را در خاتم برگزار خواهیم کرد كه اين يك رخداد بزرگ در تاريخ فرهنگ و ادب خاتم خواهد بود.
معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان یزد با اشاره به اینکه استعدادهای خوبی در این شهرستان وجود دارد بیان کرد: ظرفیتهای این شهرستان بخصوص در زمینه تئاتر بسیار بالاست.
 مفیدی با توجه به تنها نشریه شهرستان اظهار داشت: مسئولین این شهرستان از ماهنامه آوای خاتم حمایت کنند تا این نشریه مستدام بماند.
وی اضافه کرد: ما از همکاری هرگونه موسسه فرهنگی و هنری جهت انجام کارهای جانبی از جمله نمایشگاه ها حمایت می كنيم و اگر بخش خصوصی وارد نشود دولت نمی تواند در این زمینه موفق باشد.
این مقام مسئول اشاره کرد: بزرگترین موقعیت اداره ارشاد شهرستان خاتم این است که فرماندار این شهر اهل قلم و يك نويسنده ممتاز است و در زمینه فرهنگی می تواند این شهرستان به موفقیتهای زیادی دست یابد.
 جشنواره ادبی کار و تلاش با حضور معاون اداره کل ارشاد استان یزد، فرماندار خاتم و نويسندگان برتر داستانك هاي ادبي سراسر استان در كانون آيت الله خاتمي هرات برگزار و در پایان به برگزیدگان این جشنواره تنديس و هدايايي به رسم یادبود اهداء شد.
 

این جشنواره به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتم، موسسه فرهنگی هنری شعر و ادب تمنای خاتم و کانون بسیج هنرمندان این شهرستان در محل سالن کانون آیت الله خاتمی هرات برگزار شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.