شناسه : 14628707
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم ؛

رویکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم فراتر از شهرستان و استان است


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم گفت: برنامه های اجرایی این اداره در زمینه های فرهنگی دیگر از شهرستان و استان فراتر رفته و در سطح منطقه و کشور برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم اظهارداشت : این اداره در سالجاری جشنواره های کشوری و منطقه ای را جهت برگزاری در برنامه دارد.

نجفیان گفت : برگزاری نخستین نمایشگاه استاد لاری پور در مرداد ماه سالجاری ، برگزاری نخستین کنگره ملی شعر روستا در مهر ماه ، برگزاری نخستین جشنواره منطقه ای آواها و نواهای محلی در آبان ماه برخی از برنامه ها ی قابل اجرا در این شهرستان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتم می باشد.


وی خاطر نشان کرد : تاکنون هیچگونه نمایشگاه یا مراسم یادبود برای مفاخر شهرستان انجام نگرفته است اما امسال ما بعد از پیگیریهای مکرر مراسم یادبود و نمایشگاه استاد لاری پور را برگزار خواهیم کرد

.
رئیس اداره ارشاد خاتم  همچنین از برگزاری نمایشگاه بزرگ خوشنویسی با حضور اساتید یزد و کرمان خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب هفته کتاب نیز امسال در اواخر آبان ماه برگزار خواهد شد.


نجفیان اظهار داشت: دولت یازدهم نگاه ویژه ای به بحث فرهنگ سازی در قالب هنرهای مختلف دارد و اینگونه مسائل بیشتر مورد توجه و اهمیت مسئولین قرار گرفته است.


وی از برگزاری جشن های دهه فجر سالجاری به طور ویژه خبر داد و بیان کرد: رویکرد این شهرستان رو به جلو است.






رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.