شناسه : 11542662
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور

رونق «تولید ملی» قربانی لفاظی و خواسته های زودگذر مسئولین نشود/ جریان خاص استان از «نمایندگان مجلس» هزینه نکنند


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با بیان اینکه اجرای مقاوم سازی اقتصاد در مرحله اجرا مظلوم واقع شده است گفت:رونق «تولید ملی» قربانی لفاظی و خواسته های زود گذر مسئولین نشود چرا که اختلافات ها و تناقض ها زهر مهلک بر اقتصاد کشور است.

به گزارش طنین خاتم، سخنگوی کمیسیون شورا های مجلس در گفتگو با یزدرسا در خصوص اظهارات متناقض وزیر صنعت معدن و تجارت و نوبخت در تخصیص بودجه در رونق فضای تولید کشور اظهار داشت: متاسفانه دولتمردان اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارند و اصلا چنین چیزی در ذهن آقایان  ترسیم نشده است.

 

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با بیان اینکه اجرای مقاوم ساری اقتصاد در مرحله اجرا مظلوم واقع شده است گفت: اگر چه در گذشته و حال مبحث تولید مطرح است اما امروز نه تنها در پرداخت یارانه ها، تولیدی دیده نشده، حتی در صندوق توسعه ملی نیز که صد درصد سپردهای آن متعلق به بخش خصوصی است با کارشکنی های وحشتناکی در تولید صورت گرفته است.

 

دخیل عباس زارع زاده با بیان اینکه کارشکنی ها در امر تولید توسط صندوق توسعه ملی و بانک ها به صورت عام صورت می گیرد افزود: متاسفانه برخی با  لفاظی ها و تبلیغات و آمارهای عجیب وغریب که هیچ کدام واقعیت ندارد فضای جامعه را در راستای اهدافشان  ترسیم می کنند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز  با تاکید بر اینکه  تنها چیزی که در این وسط قربانی می شود وقت تولید و رونق اقتصاد داخلی است خاطر نشان کرد: اینگونه افراد بیایند جوانب هم را بزک کنند و جهت بدهند تا تولید اقتصادی قربانی خواسته های زودگذر آنان نشود.


وی با اشاره به دوگانگی و اظهارات متناقض  مسئولین دولت در تخصیص بودجه به وزارت صنعت معدن و تجارت  در رونق فضای تولید گفت: اگر دولت دلسوز جامعه است، مسئولین  واقعا  بیایند باهم تفاهم کنند و تمام بخش های کشور را به به صورت جزیره متمرکز و متصل به هم ببینند.

 

زارع زاد  با اشاره به اینکه اختلافات ها و تناقض ها زهر مهلک است بر اقتصاد کشور تصریح کرد: اینکه هر وزارت خانه ای فقط خودش را ببیند و اطرافیان متصل به خودش را نبیند، کار بسیار خطرناک است و نه تنها ما را از رکود خارج نمی کند بلکه  اینگونه افراد خود عامل رکود در جامعه می باشند.

 

وی تاکید کرد: استیضاح وزرای صنعت و معدن و تجارت وزیر کار و رفاه  امور اجتماعی وزیر آموزش و پرورش و همچنین  وزیر ارشاد در دستور کار قرار مجلس شورای اسلامی قرا گرفته است.

 

 سخنگوی کمیسیون شورا های مجلس در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به انتصاب نماینده وزارت صنعت و تجارت در یزد گفت:  نمایندگان مجلس در جریان مصداق خاص  فرد مورد نظر  نبوند و بنا براین نیست که  در هر امری دخالت کنند.

 

زارع زاده با اینکه نمایندگان مجلس نمایندگان همه مردم ایران هستند تاکید کرد: جریان خاص اگر خواستشان اعمال نشده است  نباید از مجلس گله کنند چرا که نمایندگان مجلس  همسویی به جناح  را ندارند.

 

وی تاکید کرد: چرا اینگونه جریانات  نماینده مجلس را هزینه می کنند در حالی  من قبلا عنوان کردم اگر هر مسئولی در استان انتخاب شود نماینده مجلس موظف است  با آن تعامل  کند.

 

انتهای پیام/ الف.م

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.