شناسه : 10452782
یادداشت؛

رفتار مهربانانه با آمریکا ممنوع


وقتی در مقابل کفاری که رفتار ظالمانه دارند قرار می گیریم اظهار محبت و یا رفتاری مهربانانه و دوستانه ممنوع است چرا که عکس العمل دشمن نادیده گرفتن حقوق حقه شما میباشد

طنین خاتم؛ حجه الاسلام والمسلمین شیخ زاده در یادداشتی اورده است :

از بررسی آیات نورانی قران می توانیم به این نتیجه برسیم که واکنش اسلام در مقابل رفتارهای دشمن بر دو دسته تقسیم می شود :

1 : وقتی در مقابل کفاری که رفتار عاقلانه دارد و دشمنی نمی ورزد قرار می گیریم باید نسبت به آنها رفتاری نرم و محترمانه داشته باشیم . امید است با توجه به نوع رفتار ما پیوند محبت و دوستی برقرار کنند و گرایش به دین اسلام را هم در بر داشته باشد .

2 : وقتی در مقابل کفاری که رفتار ظالمانه دارند قرار می گیریم اظهار محبت و یا رفتاری مهربانانه و دوستانه ممنوع است چرا که عکس العمل دشمن نادیده گرفتن حقوق حقه شما میباشد و در صورتی که ما با آنها از در دوستی و لبخند و مهربانی وارد شویم دشمن بر منابع و مراکز اقتصادی و فرهنگی ما مسلط می شود و بزرگترین هدف انها در این تسلط وارد کردن مسلمانان در حزب و گروه کفر است . حال این کفر می تواند از نظر اعتقادی باشد و گاهی از نظر عملی باشد و اگر خدا نکرده مسلمانان پا در عرصه کفر بگذارد وعده های نصرت الهی محقق نمی شود که این خود از بزرگترین خسرانهاست برای مسلمانان . الان هم رفتار شیطان بزرگ با کشورمان بر مبنا و خوی سلطه گری خودش می باشد که عکس العمل ما هم باید مهربانانه و با لبخند نباشد چون لبخند ما باید تسلط آنها بر منابع ما خواهد شد و هرچه به آنها روی خوش نشان دهیم فریب موفقیت ما پایین می اید . باشد که در سایه امام عصر ( عج ) پرچم اسلام در سرتاسر جهان به احتزاز در اید .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.