شناسه : 14869145
بازهم پیش بینی کارشناسان یزد رسا به وقوع پیوست...

رضایی؛ بالاخره قربانی شد؟/«دلدادگی به فتنه‌گر»؛ کلید احراز مسئولیت در استان یزد!


بسیاری از کارشناسان سیاسی معتقدند درخواست بازنشستگی رضایی و موافقت استاندار به همین یک جا ختم نمی‌شود و باید آن را در چارچوب استراتژی فتح سنگر به سنگر استانداری یزد دانست تا جمع اصلاح‌طلبان در این نهاد اجرایی استان کامل شود و این طیف خاص بتواند در تحولات آتی استان تأثیر گذاشته و یکه‌تازی کند.

به گزارش طنین خاتم، روز گذشته  رسانه‌های استان  از موافقت استاندار یزد با استعفای عباسعلی رضایی معاون برنامه ریزی ونیروی انسانی و توسعه خبر دادند.

این خبر در حالی منتشر شد که کارشناسان یزد رسا از هفته‌ها قبل آن را پیش‌بینی کرده و خبر آن را منتشر کردند. یزد رسا در گزارش خود از حرکت پشت پرده برای حذف مهره‌های غیر اصلاح‌طلب در استانداری یزد خبر داده بود و بر این نکته تاکید کرده بود که رضایی بزودی قربانی طیف افراطی استانداری یزد شده و یکی از دلدادگان فتنه گر و باغی به نظام جایگزین وی خواهد شد.(لینک کامل خبر)

پس از انتشار خبر موافقت استاندار یزد با درخواست بازنشستگی عباسعلی رضایی، احمد ترحمی به به عنوان سرپرست جایگزین رضایی شده است که از دلدادگان رئیس دولت اصلاحات محسوب می‌شود.

بسیاری از کارشناسان سیاسی معتقدند درخواست بازنشتگی رضایی و موافقت استاندار به همین یک جا ختم نمی‌شود و باید آن را در چارچوب استراتژی فتح سنگر به سنگر استانداری یزد دانست تا جمع اصلاح‌طلبان در این نهاد اجرایی استان کامل شود و این طیف خاص بتواند  در تحولات آتی استان تأثیر گذاشته و  یکه‌تازی کند.

این تحولات در استان و بخصوص در استانداری یزد در حالی صورت می‌گیرد که استاندار یزد بارها بر این نکته تاکید داشته است که تغییرات اتوبوسی نداریم که این مهم در حد شعاری بیش نمانده است و نیروهای ارزشی متعددی قربانی فشارهای طیف افراطی استانداری یزد شده اند که این بار این فشارها قربانی شدن رضایی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی را رقم زده است.(لینک کامل خبر)

تغییرات اتوبوسی و انتصابات فله‌ای در استان یزد با فشارهای طیف افراطی استانداری یزد و در راستای منافع حزبی_جناحی رقم خورده است به صورتی که بسیاری از شاه‌قلی‌های استانداری یزد بارها با حضور خود در میتینگ‌های سیاسی اصلاح طلبان بر  توخای بودن شعار فراجناحی خود صحه گذاشته اند.

در چارچوب استراتژی فتح سنگر به سنگر استانداری و ادارات استان یزد طیف افراطی استانداری یزد تاکتیک های متعددی چون استعفا، برکناری آچمز و بازنشستگی! را به کارگیری کرده اند. که در خصوص بازنشستگی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی جمله بازنشسته کردند بهتر است.

یکی از نکات بسیار مهمی که در تغییرات اتوبوسی و انتصابات فله ای خود نمایی می کند شرایط احراز مسئولیت در استانداری یزد است. شرایطی که آن را بای به اصلاح طلب بودن و دلدادگی به فتنه گر بزرگ، خلاصه می شود که در همین راستا نیروهای ارزشی و غیر اصلاح طلب زیادی قربانی تمامیت خواهی شاه قلی‌ها و طیف استانداری یزد شده اند.

این شرط احراز مسئولیت در استان یزد و عالی‌ترین نهاد اجرایی استان درحالی است که مسئولین ارشد استان و دولت تدبیر بارها بارها دولت قبل را به عدم شایسته‌سالاری متهم کرده اند و خود اکنون مناصب دولتی را به حناح‌گرایی فروخته اند. شایستگی ادعایی این جماعت را باید در چارچوب شانتاژ رسانه ای دانست که برای فرار از زیر بار مشکلات حاضرند کوچکترین ضعف در کشور و حوزه مسئولیت خود  را به دولت قبل نسبت دهند.

در بررسی چرایی چرخه اتصابات اتوبوسی که با انتصابات فله‌ای کامل می شود خبرگان سیاسی احتمال می دهند  که با توجه به در پیش بودن 2 انتخابات مهم در سال جاری این تلاش‌ها در راستای مهندسی افکار عمومی و  مهندسی آرا به تبع آن است  برای جریان خاص است تا فضا را بیش از پیش برای رأی آوری جریان مورد نظرشان آماده کرده و زمینه سوء استفاده از امکانات دولتی را فراهم کنند.

 

 

منبع: یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.