شناسه : 11987007
دبیر ستاد تهیلات نوروزی شهرستان خاتم در گفتگو با طنین خاتم؛

رشد 7 درصدي بازديد مسافران نوروزي از جاذبه‌های گردشگري خاتم


دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان خاتم گفت: در طول تعطیلات نوروزی 94 تعداد 86 هزارو 260 نفر از جاذبه‌های دیدنی و تاریخی این شهرستان دیدن کردند.

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی این شهرستان و قرار گرفتن در محل تلاقی استان‌های جنوبی کشور، اظهار داشت : استقبال مهمانان و مسافران عبوری از این منطقه در ایام تعطیلات نوروزی سال جاری بسیار رضایت بخش است.

حمید مشتاقیان با بیان این که میزان بازدید مسافران از اماکن دیدنی شهرستان نسبت به سال گذشته با 7 درصد رشد روبرو بوده است، گفت:  منطقه تفریحی سرچشمه هرات، بقعه شیخ عبدالله مروست ، قلعه تاریخی مروست بیشترین میزان بازدید مسافران را به خود اختصاص داده اند .

مشتاقیان   افزود: همچنین دراین ایام افزون بر 7942 هزار نفر درمراکز اسکان ستاد تسهیلات نوروزی خاتم، اسکان یافتند که 32 درصد افزایش اسکان نسبت به سال گذشته داشتیم .

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خاتم در ادامه خاطر نشان کرد : در ایام نوروز نمایشگاه میراث فرهنگی شهرستان و موزه تاریخی برای بازدید مسافرین نوروزی برپا بود .

مشتاقیان در پایان مجموع مسافرین ورودی به شهرستان خاتم را 369 هزارو 230نفر اعلام کرد  که این تعداد با دوربین محاسبه شده است .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.