شناسه : 35514625
رئیس کمیته امداد کل کشور:


رئیس کمیته امداد کل کشور در جلسه شورای اداری خاتم راه برون‌رفت از مشکلات اقتصاد کنونی کشور را تفکر و اقدام انقلابی دانست.

به گزارش طنین خاتم؛ رئیس کمیته امداد کل کشور در جلسه شورای اداری شهرستان خاتم شرایط کنونی اقتصاد ایران را به دوران دفاع مقدس تشبیه و اظهار داشت:  دراین دوران به جای تزریق ناامیدی و یاس در بین مردم باید نشاط و امید را زنده نگه داریم و به دشمنان نشان دهیم که ما مرد روزهای سخت هستیم.

پرویز فتاح راه برون‌رفت از مشکلات اقتصاد کنونی کشور را تفکر و اقدام انقلابی دانست و تصریح کرد: بدون شک ملت بزرگ ایران از این بحران سربلند و موفق بیرون خواهد آمد و دشمنان قسم خورده بار دیگر شکست خواهند خورد.

فتاح گفت: ایستادن پای علم انقلاب و ولایت وظیفه همگی ماست و باید در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نباشیم.

وی با بیان اینکه کسانیکه دل خود را به انقلاب  و رهبری گره زده اند، با فضاسازی دشمن، نگران و ملتهب نمی شوند،خاطر نشان کرد: ملت بزرگ ایران در تمامی عرصه ها تاکنون در برابر دشمنان ایستادگی کرده و پرچم انقلاب را بالا نگه داشته است.

رئیس کمیته امداد کل کشور در ادامه با بیان اینکه مستمری نیازمندان در سال گذشته بیش از سه برابر افزایش یافته است گفت: کمک های دیگری در قالب بسته های حمایتی به مددجویان این نهاد، بهزیستی و دیگر اقشار نیازمند تعلق خواهد گرفت.

فتاح با بیان اینکه در شهرستان خاتم در زمینه وام خود اشتغالی و کمک خرید جهیزیه پشت نوبتی نداریم گفت: بر طبق آمارهای ارائه شده در خاتم تاکنون به تمام مراجعین کنندگان وام های ضروری ارائه شده است و انشالله از نیمه دوم سال به متقاضیان جهیزیه، خود کالا تعلق خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه قبل، مردم یزد ۳۸ درصد بیشتر به نیازمندان کمک کردند گفت: در کل کشور به هر یتیم تحت پوشش ۲۲۵ هزار تومان ماهانه از سوی مردم کمک می‌شود که در یزد این میزان ۳۱۲ هزار تومان است.

رئیس کمیته امداد کل کشور با بیان اینکه  7.5 درصد از مردم خاتم تحت پوشش کمیته امداد هستند، گفت: این آمار از متوسط کشوری بالاتر است.

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.