شناسه : 35737524
عضو کمیسیون شوراهای مجلس:


عضو کمیسیون شوراهای مجلس درباره افزایش حقوق کارگران گفت: افزایش حقوق یک مسئله‌ای است که باید انجام شود ولی دولت در این قضیه دارد مقاومت می‌کند.

به گزارش طنین خاتم؛ محمد رضا صباغیان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: محور کار سران سه قوه و همه دستگاه‌های مسئول کشور اقتصاد است، نمونه آن هم تشکیل شورای عالی اقتصادی توسط رهبر معظم انقلاب است.

وی با بیان اینکه شورای عالی اقتصاد متشکل از هر سه قوه است، افزود: برای اینکه دیگر برخی از قوانین نیاز به کار اداری زیادی نداشته باشد و هماهنگی بیشتری ایجاد شود این شورا تشکیل شد.

نماینده پنج شهرستان استان یزد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مجلس هم ما همه هفته جلسه غیرعلنی داریم و بحث‌های اقتصادی مطرح و مشکلات مردم پیگیری می‌شود.

صباغیان تصریح کرد: بخشش دیرکرد وام‌های کارخانه‌داران و سرمایه‌گذاران بر اساس تبصره 16، بخشش دیرکرد وام‌های کشاورزان و تسریع در نظام بانکی از جمله اقداماتی است که انجام می‌شود.

وی ادامه داد: ما طرحی را داریم پیگیری می‌کنیم تا نظام بانکی‌مان اصلاح شود، خصوصا بحث مالیات بر ارزش افزوده که مجموعه ای از اقدامات صورت گرفته که اگر عملیاتی بشود به اصلاح کمک می‌کند.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس درباره افزایش حقوق کارگران هم گفت: افزایش حقوق یک مسئله‌ای است که باید انجام شود ولی دولت در این قضیه دارد مقاومت می‌کند و می‌گوید اگر ما حقوق‌ها را افزایش دهیم دوباره تورم افزایش می‌یابد بنابراین سعی می‌کنیم فعلا با بسته‌های حمایتی به قشر کارگر کمک کنیم که منجر به تورم نشود.

صباغیان درباره ترجمه غلط CFT و ایرادات شورای نگهبان به این لایحه هم گفت: شورای نگهبان ایراداتی به CFT گرفته که باید به مجلس بیاید مطرح بشود و باید نمایندگان ایرادات شورای نگهبان به این لایحه را بررسی و اصلاح کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.