شناسه : 10697841
رئیس دهه فجر استان یزد در خاتم مطرح کرد ؛

دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جوان است


رئیس دهه فجر استان یزد گفت : دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جوان است .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، به منظور فرارسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر دومین  جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان خاتم با حضور حجت الاسلام فخرالدینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورئیس ستاد دهه فجر  استان یزد و فرماندار خاتم  و بخشدار مرکز ی و روسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری خاتم برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام محمد  فخر الدینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورئیس ستاد دهه فجر استان یزد در سخنانی با گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : اکنون ما در آستانه 36 امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز داشته باشیم.

رئیس ستاد دهه فجر استان اظهار داشت :  در دوران تاریخ بشریت همیشه کسانی بودند که تاریخ ساز می شدند از زمان حضرت آدم تا به امروز و انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) تاریخ بشریت را تغییر داد و انقلاب اسلامی یک موهبت الهی برای همه جهانیان است .

فخر الدینی خاطر نشان کرد :  به گفته مقام معظم رهبری 22 بهمن ماه سرآغاز پیروی ملت ایران بر علیه استکبار جهانی بود

وی در ادامه گفت : ما هرساله در ایام الله دهه فجر شاهد سقوط یه بت و یک حکومت استکباری هستیم مانند سقوط  حکومت حسنی مبارک در ایام الله دهه فجر ، اعدام صدام در این ایام و مرگ ملک عبدالله و و این نشانه آغاز حکوت الهی و اسلام ناب محمدی در جهان است .

رئیس ستاد دهه فجر گفت : دشمنان اسلام این روزها بیشتر از گذشته از ترویج دین ناب محمدی در جهان هراس دارند  و نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی در این برهه از زمان نگرانی های آنان را دوچندان کرده است .

حجت الاسلام فخر الدینی اظهار داشت :  دهه فجر امسال باید باشکوه تر از گذشته برگزار شود وباید برنامه های متنوع و شاد  در سراسر استان برگزار کنیم .

وی در پایان گفت : دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل جوان است


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.