شناسه : 11023580
در آستانه یوم الله 22 بهمن صورت گرفت؛

دعوت فرماندار خاتم از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن


فرماندار خاتم طي پیامی طي پیامی يوم الله 22 بهمن را به مردم ولایتمدار و هميشه در صحنه شهرستان خاتم تبریک گفتند.و از آنها برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آوردند

به گزارش طنین خاتم، مهندس محمد زاده رحمانی فرماندار خاتم با صدور پیامی فرا رسیدن 22 بهمن را خدمت ملت شریف و مومن خاتم  تبریک عرض نموده  و از مردم دعوت کرد که در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور و مشارکت گسترده  داشته باشند. متن پیام فرماندار به شرح زیر است:خدا را شاکریم در آستانه سی و ششمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، کشور عزیزمان ایران با عزت و غرور به توسعه و بالندگی خود در زمینه های مختلف ادامه می دهد و عزت ، استقلال و اقتدار آن در سطح دنیا بخصوص در منطقه متلاطم خاورمیانه باعث افتخار و شادمانی دوستان میهن اسلامی و مورد اذعان دشمنان این مرزو بوم می باشد .

در این بهار آزادی ، یاد و خاطره شهدا و امام عظیم الشان شهدا ،بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با این عزیزان عهد و پیمان می بندیم که لحظه ای از تداوم راه شهدا و امام شهدا غفلت ننموده و همچنان تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از هیچ تلاشی در جهت خدمت به مردم و پیشبرد اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی فرو گذار نکنیم .

مردم شهرستان خاتم به این نکته واقفند که رشد و توسعه این شهرستان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی شروع شده و رونق و آبادانی امروز مناطق هرات و مروست با وضعیت عقب مانده آن در قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست .

به شکرانه این نعمات و نعمت استقلال ، آزادی از مردم شریف شهرستان خاتم دعوت می کنم منسجم تر و با شکوه تر از گذشته در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه شرکت نموده و با ردیگر همبستگی ، یکپارچگی خود را همراه با مردم سایر نقاط میهن اسلامی به نمایش می گذارند .

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.