شناسه : 12088873
مسئول تربیت و آموزش بسیج ناحیه خاتم؛

دشمن در صدد از بین بردن ارزش ها در قالب جنگ نرم است


مسئول تربیت و آموزش بسیج ناحیه خاتم در جمع بسیجیان روستای کرخنگان هدف دشمن از جنگ نرم دشمن را از بین بردن ارزش ها دانست .

به گزارش خبرنگار طنین خاتم، با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خاتم ، فرمانده گردان امام حسین ( ع ) نشست بصیرتی حلقه های صالحین حوزه مقاومت بسیج عشایری ثارالله دهستان ایثار از توابع شهرستان خاتم برگزار شد .

حجه الاسلام والمسلمین جعفری مسئول تربیت و آموزش بسیج ناحیه خاتم در این مراسم با اشاره به آثار و ثمرات نماز در برکت بخشیدن به زندگی انسان به بیان چندین عامل در بی برکتی پرداخت .

مسئول تربیت و آموزش بسیج ناحیه خاتم با بیان اینکه دشمنان این مرز و بوم در صددند از طریق مساجد به اسلام ضربه وارد کنند ، خباثت باطنی ، نیت بد و بی اهمیتی به نماز اول وقت را از عوامل بی برکتی در زندگی برشمرد .

حجه الاسلام والمسلمین جعفری در ادامه با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و افزود : دشمن در قالب جنگ نرم در تلاش برای از بین بردن ارزش ها و گرفتن دین از جوانان است  و حفظ و حراست از این ارزش ها نیز یک دفاع مقدس است و ما در این جبهه باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم  .

وی خاطر نشان کرد یکی از ابزارهای مهم دشمن در این جنگ ماهواره است .

اشاره به مباحث حلقه های صالحین از دیگر سخنان حجه الاسلام والمسلمین جعفری در این مراسم بود .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.