شناسه : 39123518

دستگیری ۱۴۹ نفر اتباع بیگانه در خاتم و یزد


در عملیات ماموران پلیس، ۴۶ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز در خاتم و ۱۰۳ نفر دیگر که در حومه شهر یزد مخفی شده بودند دستگیر شدند.

به گزارش طنین خاتم، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان یزد گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی ، ماموران یگان امداد شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود غیرمجاز اتباع بیگانه به شهر یزد مطلع شدند.

سرهنگ زینلی با اشاره به رصد اطلاعاتی و شناسایی مخفیگاه این افراد در حومه شهر یزد، افزود: ماموران پلیس ضمن اخذ مجوز قضائی در یک عملیات تعداد ۱۰۳ نفر از آن‌ها را دستگیر کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان یزد با بیان اینکه این اتباع بیگانه به صورت غیرمجاز وارد کشور شده و مقصد بعدی آن‌ها استان‌های شمالی بود افزود: ورود غیرمجاز این افراد زمینه ساز بیکاری ، آسیب‌ها و سایر جرایم می‌شود و نیاز است در بحث امنیتی محدودیت‌ها و کنترل لازم وجود داشته باشد.

سرپرست انتظامی شهرستان خاتم نیز گفت: در عملیات ماموران پلیس، ۴۶ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند.

اسماعیلی اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران پلیس خاتم، با انجام یکسری کار‌های اطلاعاتی از تردد یک دستگاه نیسان حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در محور‌های مواصلاتی شهرستان مطلع شدند.

وی ضمن اشاره به رصد اطلاعاتی و اخذ مجوزقضائی افزود: ماموران پلیس در عملیات ضربتی خودرو مذکور که حامل تعداد ۴۶ نفر اتباع بیگانه را توقیف کردند.

اسماعیلی با بیان اینکه این افراد از مرز‌های شرقی به صورت غیرمجاز و قاچاق وارد کشور شده بودند افزود: مقصد بعدی افراد دستگیر شده استان اصفهان بود که به خارج از کشور طرد شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان خاتم افزود: علیرغم تمام اقدامات انجام شده بازهم شاهد تردد بدون مجوز این افراد در سطح شهرستان هستیم که پلیس در این خصوص برابر وظایف ذاتی و قانون نسبت به دستگیری و طرد اتباع بیگانه غیرمجاز اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.