شناسه : 10620178
سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان؛

دستگیری رمال و دعا نویس معروف در شهرستان خاتم


سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: پلیس آگاهی شهرستان خاتم فرد شیادی را که با نوشتن دعا ضمن فریب افراد ساده لوح از آنان کلاهبرداری می کرد شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش طنین خاتم سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: با توجه به اعلام خبری در خصوص فعالیت یک فرد کلاهبردار و شیاد بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی خاتم قرار گرفت.


سرهنگ ' کاظم کفاش پناه' اظها داشت: ماموران پس از بررسی موضوع و و انجام تحقیقات لازم توانستند اطلاعات لازم از زمان و مکان فعالیت این کلاهبردار را به دست آوردند که به همین منظور هماهنگی لازم با مقامات قضائی را به عمل آورند.

وی ضمن اشاره به دستگیری ' ق.ع' 56 ساله ادامه داد: در بازرسی از محل اختفای متهم انواع کتب دعانویسی، فالگیری و رمالی و همچنین مقداری موادمخدر کشف و ضبط شد.

کفاش پناه افزود: متهم در بازجویی های خود در اداره آگاهی به فریب شهروندان و نوشتن دعا و سحر و جادو و دریافت مبلغ 150 هزار تومان در قبال هرنسخه دعا اعتراف کرد.

سرپرست معاونت اجتماعی انتظامی استان یزد تصریح کرد: عدم اعتقاد به باورهای دینی و مذهبی، زیاده خواهی و افزایش تجمل گرایی و مال اندوزی در جامعه می تواند از علل و انگیزه اینگونه جرایم باشد.

به گفته کفاش پناه، متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

 

انتهای پیام //

 

منبع:پایگاه خبری پلیس


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.