شناسه : 10577482
توسط مأموران انتظامی استان صورت گرفت

دستگيري 18 متهم در طرح پاكسازي خاتم/دستبند پليس بر دستان 7 سوداگر مرگ یزد


پليس شهرستان خاتم، ضمن اجراي طرح پاكسازي نقاط آلوده، 18 نفر متهم را در رابطه با جرايم مختلف، شناسايي و دستگير كرد.

به گزارش طنین خاتم به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ " عليرضا صالحي" اظهار داشت: با توجه به ابلاغ تدابير فرمانده انتظامي استان يزد در خصوص پاكسازي نقاط و محلات آلوده، 7تيم عملياتي در اين زمينه تشكيل شد.

 

صالحي ضمن اشاره به انجام هماهنگي قضائي يادآور شد: ماموران با اجراي اين طرح موفق شدند بيش از 2 كيلو موادمخدراز نوع هروئين، شيشه و ترياك را كشف و ضبط كنند.

 

وي ادامه داد: ماموران پليس در اجراي اين طرح موفق به دستگيري 18 تن از فروشندگان موادمخدر، سارقان و متهمان تحت تعقيب نيز شدند.

 

سرهنگ " صالحي" خاطر نشان كرد: پليس شهرستان خاتم با جديت تمام با مخلان آرامش و امنيت شهروندان برخورد خواهد كرد و مردم نيز ميتوانند با هوشياري بيشتر و آموزش به فرزندان خود، آنها را از گرفتار شدن در دام اعتياد به مواد مخدر و مجرمان، آگاه سازند.

 

فرمانده انتظامي شهرستان يزد از اجراي طرح امنيت اجتماعي و برخورد با قاچاقچيان و فروشندگان موادمخدر و دستگيري 7 تن از سوداگران مرگ در شهر يزد خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ " يوسف سپهوند" گفت: در اجراي طرح امنيت اجتماعي و تشديد برخورد با قاچاقچيان و فروشنگان موادمخدر جلسات لازم در اين زمينه تشكيل شد و تيم هاي عملياتي متشكل از كلانتري هاي 12 قائم"، 13 شهيد رجايي" و 15 آزادگان بررسي اين موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

 

وي افزود: ماموران پليس تحقيقات لازم را در خصوص شناسايي محل اختفاي فروشندگان موادمخدر به عمل آوردند و پس از هماهنگي با مقامات قضائي در يك عمليات منسجم 7 تن از سوداگران مرگ را دستگير كردند.

 

اين مقام انتظامي كشف دو كيلو ترياك را از دست آوردهاي اين طرح بيان كرد و گفت: با بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد مردم و اهالي محل از اجراي اين طرح رضايت كامل را دارند و خواهان ادامه اين طرح هستند.

 

سپهوند در پايان خاطر نشان كرد: پليس شهرستان يزد با تلفن 110 و يا سامانه پيامكي 110 آماده دريافت هر گونه اخباري پيرامون فعاليت مجرمان و متهمان سابقه دار است و همچنين اين ظرفيت ايجاد شده تا كارشناسان پليس نسبت به برگزاري كلاسهاي آموزشي در مدارس، مساجد و.... به ارائه آموزش وارتقاء سطح آگاهي همشهريان عزيز بپردازند همچنين نسبت به برپايي نمايشگاه هاي اختصاصي در اين راستا اقدام كنند.

 

 


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.