شناسه : 36032442
امام جمعه هرات:


حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه دستاورد‌های انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود خاطر نشان کرد: دهه فجر فرصت بسار ارزشمندی برای بیان دستاورد های انقلاب اسلامی در کشور است.

به گزارش طنین خاتم؛ حجت الاسلام جعفری امام جمعه هرات در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: حاکمیت دین، امنیت، حفظ تمامیت ارضی و اجرای عدالت از مهمترین اهداف امام خمینی (ره) در شکل دهی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که همگی آن‌ها تحقق یافته است.

خطیب نماز جمعه هرات گفت: درایت رهبر فرزانه انقلاب، داشتن ملتی با بصیرت، وحدت و یکپارچگی، امید به آینده و دشمن شناسی از مهمترین دلایل ایستادگی انقلاب در چهل سال گذشته در برابر دشمنان است.

جعفری تصریح کرد: باید داشته‌های ملت ایران پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف از جمله «استقلال کشور»، «مردم‌سالاری و حاکمیت مردم‌»،«تولید علم و فناوری»، «پیشرفت‌های اقتصادی»، «آزادی» و «رشد معنویت» را با دوره پهلوی مقایسه کنیم تا مشخص شود کجا بوده‌ایم و امروز کجا ایستاده‌ایم.

وی افزود: مقایسه امروز با دوره پهلوی در همه عرصه‌ها نشان‌دهنده پیشرفت شگفت‌انگیزی است که به برکت اسلام نصیب ملت ایران شده است.

حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه  دستاورد‌های انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود خاطر نشان کرد: دهه فجر فرصت بسار ارزشمندی برای بیان دستاورد های انقلاب اسلامی در کشور است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.