شناسه : 34176029
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس خبر داد


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: ما خطاب به آقای رئیس جمهور هم درخواستی را ارائه داده‌ایم و از وی خواسته‌ایم سریعتر به ماجرا ورود کند تا مشکلات بیشتر از این نشود.

به گزارش طنین خاتم به نقل از یزدرسا، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در رابطه به رخدادهای اخیر پیرامون لوله انتقال آب یزد در گفت وگو با خبرنگار یزدآوا گفت: می توان گفت: حرکت مردم و کشاورزان اصفهانی در ماجراهای اخیر هم مدیریت شده و هم مدیریت نشده است. مدیریت نشده یعنی اینکه مسئولین نمی‌توانند مردم را نسبت به اجرایی تصمیماتی که مسئولین‌شان می‌گیرند اقناع و توجیه کنند.

سید ابوالفضل موسوی ادامه داد: اما ما این کار را در یزد انجام دادیم یعنی از مردم درخواست کردیم که آرامش خودشان را حفظ کنند و اجازه دهند مدیران مربوطه کار را دنبال کنند.

وی افزود: نامه‌ای هم که دیروز من به مردم گزارش دادم و از آن‌ها خواهش کردم که آرامش‌شان را حفظ کنند در همین راستا بود.

نماینده مردم یزد در مجلس تأکید کرد: در اصفهان اما این مسئله به طور کامل مدیریت نشده و اقداماتی انجام می‌شود که مدنظر مسئولین  و نمایندگان مردم آن استان نیست.

موسوی افزود: لذا ما باید خونسردی‌مان را بیشتر حفظ کنیم درست است که آب آشامیدنی یزد قطع شده و مشکلات استان یزد بیشتر است ولی به هر حال با توجه به شرایط حاکم بر رخدادهایی که در حال اتفاق است باید بتوانیم مدیریت کرده تا کار به مسائل سیاسی و آشوب کشیده نشود.

وی خاطرنشان کرد: ما خطاب به آقای رئیس جمهور هم درخواستی را ارائه دادیم و از وی خواستیم سریعتر به ماجرا ورود کند تا مشکلات بیشتر از این نشود.

موسوی نقش‌آفرینی مسئولان استان اصفهان در این اتفاقات را رد کرد و در رابطه با برخی از مواضع نمایندگان مردم اصفهان در مجلس پیرامون موضوع آب انتقالی به یزد نیز گفت: نماینده‌های مردم اصفهان هم مجبور هستند به مردم حوزه انتخابیه‌شان پاسخ بدهند همان‌طور که من هم مجبورم به مردم حوزه انتخابیه‌ام پاسخ بدهم.

وی تصریح کرد: به هر حال ما یزدی‌ها باید قدری با احتیاط بیشتر رفتار کنیم چون در این‌گونه مسائل بیش از همه ما متضرر می‌شویم و نباید اجازه دهیم که خدای ناکرده بار سیاسی این رخدادها روی دوش ما شکسته شود.

نماینده مردم یزد در مجلس اضافه کرد: به هر حال مسیر انتقال آب یزد حداقل تا دو سه سال دیگر از استان اصفهان است و ما باید با مردم و کشاوروزان اصفهان مدارا کنیم. باید نهایت دقت و هوشیاری را به خرج دهیم که اتفاقی نیفتد و مردم هم به ما اجازه بدهند تا این مسئله را مدیریت شده پیش ببریم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.