شناسه : 10065700
رئیس شورای شهر هرات ؛

دخیل عباس زارع زاده یک قدم برای هرات برنداشته و در عوض مانع بسیاری از کارها بودند


رئیس شورای هرات گفت : دخیل عباس زارع زاده یک قدم برای هرات برنداشته و در عوض مانع بسیاری از کارها بودند

رئیس شورای شهر هرات در گفتگو با طنین خاتم در واکنش به صحبت های اخیر دخیل عباس زارع زاده در جمع نمازگراران خاتم اظهار داشت:  آقای  زارع زاده  که در تریبون نماز جمعه تمام کارهای  مسئولین شهر هرات را  به نام خود زده است ولی  تا کنون قدم خاصی برای هرات برنداشته است به عنوان نمونه برای تعطیلی شعبه بانک ملت علیرغم  پیگیری مکرر که شورای شهر پیرامون عدم تعطیلی بانک ملت و همچنین بازگشایی مجدد که با همکاری فرماندار محترم صورت گرفت   قدم آخر  که وظیفه نماینده مجلس بود  که باید با  نامه نگاری با  رئیس امور اقتصاد و دارایی و بانک مرکزی جلوی تعطیلی این شعبه را در شهرستان می گرفت   ولی هیچ همکاری در این زمینه با مسئولین نکردند و شعبه بانک ملت از بخش مرکزی هرات به مروست منتقل شد و مشکلاتی را برای همشهریان عزیز به وجود آورد .

قاسم محمودی در ادامه خاطر نشان کرد : اجرای طرح بنادر خشک از نظر موقعیت اقلیمی و مسافت که می بایست  در شهرستان خاتم اجرا گردد به دلیل اینکه آقای زارع زاده نماینده مهریز و اهل این دیار بود این طرح در کمال ناعدالتی در شهرستان مهریز اجرا شد .

 

محمودی گفت : کارخانه فولاد و کاشی و پتروشیمی از زحمات شورای شهر دوره سوم و چهارم و فرماندار سابق  آقای شاه حسینی و فرماندر حال حاضر آقای زاده رحمانی و کارمند فرمانداری آقای زارع مبیباشد و آقای زارع زاده هیچ دخالتی در این پروژه ها نداشته است  .

رئیس شورای شهر هرات  در واکنش به صحبت های آقای زارع زاده که بیان کرده بودند مسئولین هرات خود دلسوز نیستند و مشکلات شهر را با وی در میان نمی گذارند  گفت : از نظر قانونی حضور نماینده در شهرستان خاتم باید از قبل به اطلاع فرماندار و شورای شهر برسد و آقای زارع زاده در بیشتر سفرهای که به شهرستان داشتند با بی خبری مسئولین بوده است  و وقتی نماینده شهر را ترک می کند ما متوجه حضور وی می شویم

آقای نماینده  بدون اطلاع وارد شهر می شوند و  امام جمعه  ، شورای شهر و فرماندار چگونه مطلع شوند که نماینده در شهر حضور دارد و مشکلات را بازگو کنند؟

قاسم محمودی گفت : مردم شهرستان هوشیار و آگاه باشند کارخانه فولاد  حاصل زحمات بی شائبه فرماندار محترم ، شورای شهر  و استاندار محبوب است  و بستر صنعت را این عزیزان با تلاش مسئولین شهر فراهم کردند .

 

محمودی خاطر نشان کرد : فاز اول فولاد در پایان امسال (عید نوروز) به بهره برداری خواهد رسید و مشکل بیکاری در شهرستان به حداقل خواهد رسید و امیدواریم با رونق صنعت در شهرستان  جوانان از بلاتکلیفی خارج شوند و آینده درخشانی برای خود بسازند . .

 

رئیس شورای شهر در پایان از اعضای شورای شهر که با جدیدت و انرژی برای آبادانی شهر تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد


رای شما
میانگین (7 آرا)
The average rating is 3.2857142857142856 stars out of 5.


احمد فرجامی
واقعا کاری نکرده انشالله در ست می شود وقتی امام زمان بی یاد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ ۱۲:۵۰ در پاسخ حسن حسینی
حسن حسینی
با سلام - واقعا گل گفتی - کجایی فرهمند که یادت بخیر.؟!
0 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ ۱۷:۳۰