شناسه : 15285645
با سیاست های غلط جنتی؛

خواننده وطن فروش «آدم فروش» به کشور باز می گردد؟


برخی از خوانندگان معلوم الحال که از سال ها قبل به دلایل مختلفی از کشور خارج شده و به دلیل موضع گیری های مختلف علیه جمهوری اسلامی ممنوع الوورد شده اند با آغوش باز برخی از مسئولین و دستگاه های اچرایی روبه رو شده و هوس بازگشت به کشور کرده اند.

به گزارش طنین خاتم، برخی از خواننداگان معلوم الحال که از سال ها قبل به دلایل مختلفی از کشور خارج شده و به دلیل موضع گیری های مختلف علیه جمهوری اسلامی ممنوع الوورد شده اند با آغوش باز برخی از مسئولین و دستگاه های اچرایی روبه رو شده و هوس بازگشت به کشور کرده اند.

بنا بر این گزارش هفته پیش بود که نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت از نظر این وزارتخانه و شخص وزیر هیچ خواننده و هنرمند ممنوع الکاری نداریم و درب های وزارت ارشاد بر روی خوانندگان باز است.

حالا مدتی است که برخی در ایران در تلاش هستند تا شرایط آمدن شادمهر عقیلی را فراهم کنند. این افراد که به دنبال اجرای کنسرت شادمهر عقیلی در ایران هستند تاکید کرده اند فعلا بازگشت و آمدنش به ایران و رفع شدن مشکل ورودش به کشر مهم است و در صدد حل این موضوع هستند.

شادمهر عقیلی که آهنگ های مسئله دارش مدتها در وزارت ارشاد ماند و مجوز نگرفت با رفتن به کانادا و بعد ایالات متحده امریکا همراه با همسرش که کشف حجاب نمود زندگی کرد و با انعقاد قراداد با کمپانی های امریکایی به تولید آثار هنری اش در رسانه های معند پرداخت.

این افراد که مدتی است فعالیت های ظاهرا فرهنگی خود را آغاز کرده اند معمولا برای بازگشت این قبیل خوانندگان  برنامه هایی چون انتشار کلیبی با مضمون شهدا آن هم شهدای هسته ای  و یا اجرایی برای ائمه اطهار (ع) منتشر می کنند تا ذهن مردم و فضای جامعه را نسبت به آن خواننده آماده کنند.

حال با این رزومه علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید: در واقع سوابق شادمهر عقیلی باید بررسی شود و اینکه چه کارهایی انجام داده و در این جا چه فعالیت‌هایی می‌کند. ضمن اینکه سیاست ما این نیست که به خاطر گذشته یک نفر تا ابد او را از فعالیت محروم کنیم. باید دید که او در ایران چگونه فعالیت خواهد کرد.

انتهای پیام/س

پایگاه مخلصین/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.